Jak w krótkim czasie osiągnąć szczuplejsze, jędrniejsze i tym samym bardziej atrakcyjne ciało? Warto skorzystać z innowacyjnego pakietu Smukłe Ciało. Jego siłę stanowi m.in. indywidualne dopasowanie do każdej z pacjentek. O co chodzi oraz dlaczego i kiedy warto skorzystać z tego innowacyjnego pakietu? Sprawdź koniecznie!

Pakiet Smukłe Ciało w Envie Clinic

Pakiet Smukłe Ciało to nowość w ofercie Envie Clinic. Składa się z 4 zabiegów realizowanych w odpowiednich odstępach czasu podczas 25 wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Specjaliści Envie Clinic tak dobrali metody, liczby zabiegów i częstotliwość ich stosowania, abyś mogła zauważyć spektakularne wręcz efekty. Pakiet składa się z 10 zabiegów EM SPEC, 5 zabiegów kriolipolizy, 5 zabiegów endermologii oraz 5 zabiegów fal radiowych. Nazwa tej nowości w ofercie Envie Clinic nic nie jest oczywiście przypadkowa. Po skorzystaniu z zabiegu możesz liczyć na atrakcyjne, wymodelowane, szczuplejsze oraz jędrniejsze ciało. Co ważne siłą tego pakietu jest również niesamowity komfort podczas zabiegów. To świetna wiadomość przede wszystkim dla Pań o bardzo niskim progu bólu.

pakiet_smukle_cialo_na_lato

Pakiet Smukłe Ciało w Envie Clinic – dla kogo?

Od dawna próbujesz uatrakcyjnić swoje ciało poprzez regularne treningi sportowe i zdrową dietę? Świetnie – z całą pewnością wyjdzie Ci to na zdrowie. Rozumiemy jednak nierzadko pojawiającą się frustrację z powodu mało widocznych efektów w kwestii wyglądu. Niektóre części ciała, na przykład brzuch, uda czy pośladki, bardzo często są oporne na tego typu działania. Trudno w ten sposób widocznie wymodelować sylwetkę. Warto nadal utrzymywać zdrowy styl życia, głównie ze względu na zdrowie. W kwestii wyglądu najlepiej jednak sięgnąć po bardziej skuteczne narzędzia. Dlatego eksperci Envie Clinic przygotowali specjalny pakiet składający się z nowoczesnych metod wyszczuplający ciało w konkretnych partiach. Możesz wybrać czy chcesz ujędrnić skórę i zapewnić sobie inne pożądane efekty na brzuchu, udach czy pośladkach, a może we wszystkich tych miejscach. Pierwsze rezultaty zauważysz natychmiast po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej. A wszystko to bez bólu i dyskomfortu. W Envie Clinic dbamy bowiem o to, aby nasi pacjenci czuli się tutaj niemal jak w domu.

Indywidualnie dopasowany pakiet Smukłe Ciało – rezultaty

Na jakie efekty możesz liczyć po skorzystaniu z pakietu Smukłe Ciało? Sprawdź długą listę efektów:
– bardziej jędrna skóra,
– mniejszy cellulit,
– zredukowane rozstępy,
– zredukowana tkanka tłuszczowa w zabiegowych miejscach ciała,
– zredukowane złogi tłuszczu,
– szczuplejsze ciało,
– bardziej wymodelowane ciało,
– podniesione pośladki,
– gładka skóra,
– detoksykacja organizmu,
– drenaż płynów ustrojowych,
– stymulacja krążenia krwi oraz limfy,
– poprawa samopoczucia.

Tak! Zabiegi realizowane w ramach pakietu Smukłe Ciało powodują wydzielanie endorfin czyli hormonów szczęścia. A to oznacza, że po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej poczujesz się o wiele lepiej. Świetne efekty, szczuplejsze ciało, poczucie relaksu – czego chcieć więcej? Zapraszamy do Envie Clinic.

Zabieg Endermologia efekt przed i po

Pakiet Smukłe Ciało – wskazania do zabiegu

To Ty najlepiej znasz swoje powody, dla których chcesz skorzystać z zabiegów w ramach pakietu Smukłe Ciało. Chcesz wymodelować konkretną partię ciała? A może po prostu się wyszczuplić? A może Twoim celem jest bardziej jędrna i gładka skóra? Wskazań do zabiegu tego typu może być bardzo wiele. Są to przede wszystkim: wiotka skóra, cellulit, rozstępy, wiotkie mięśnie, słabe mięśnie, nagromadzona i bardzo trudna do usunięcia tkanka tłuszczowa w konkretnych partiach ciała, rozstęp mięśni prostych, nieregularna skóra na pośladkach czy brzuchu, blizny, zmarszczki, wymagający skorygowania kontur twarzy.

Pakiet Smukłe Ciało – przeciwwskazania do zabiegów

Tak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, także i tutaj występują przeciwwskazania. Niektóre z nich są stałe, niektóre czasowe. Sprawdź czy Ty możesz skorzystać z naszego pakietu. Jeżeli masz wątpliwości w tym temacie, to nie martw się – przed każdą terapią Envie Clinic nasi pacjenci odbywają bezpłatne konsultacje ze specjalistami medycyny estetycznej. To ważne, aby wykluczyć przeciwwskazania na wstępie i nie mieć co do tego najmniejszych wątpliwości. Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest bowiem najważniejsze.

Sprawdź listę przeciwwskazań do skorzystania z pakietu Smukłe Ciało: ciąża, okres laktacji, widoczne żylaki, zmiany skórne, przyjmowanie leków i ziół światłouczulający, przebyte nowotwory, schorzenia nerek i wątroby, wszczepione implanty, cukrzyca, hemofilia, epilepsja, łuszczyca, bielactwo, choroby serca.

Przyjazna atmosfera w Envie Clinic

Tak jak wspomnieliśmy – korzystając z zabiegów w ramach pakietu Smukłe Ciało nie musisz obawiać się bólu i dyskomfortu. Do naszych priorytetów zaliczamy nie tylko bezpieczeństwo naszych pacjentów i świetne efekty, ale także komfort. Chcemy by osoby nas odwiedzające czuły się u nas jak najlepiej. Stąd przykładamy ogromną wagę do utrzymywania przyjaznej atmosfery. Nasi specjaliści są nie tylko doświadczeni i bardzo kompetentni, ale mają także świetne podejście do ludzi. W ich towarzystwie na pewno będziesz czuć się doskonale. Dlatego przyjdź do nas, napij się dobrej kawy, poczuj się jak w domu i zrelaksuj się. To czas dla Ciebie. Czas, po którym nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale przede wszystkim poczujesz się lepiej.

Pakiet Smukłe Ciało – przygotowanie do zabiegów

Czy należy się jakoś specjalnie przygotowywać do zabiegów w ramach pakietu Smukłe Ciało? Nie, zupełnie nie ma takiej potrzeby. Najważniejsze jest spotkanie z ekspertem przed rozpoczęciem terapii. Specjalista oceni stan skóry i przeprowadzi wywiad medyczny w celu wykluczenia przeciwwskazań. Takie wstępne spotkanie jest bezpłatne. Możesz je umówić w kilka chwil na stronie internetowej Envie Clinic. Taka rezerwacja nie zobowiązuje Cię do wykupienia pakietu. Możesz spotkać się z ekspertem, by rozwiać swoje wątpliwości i dopiero potem zastanowić się, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie!

darmowa_konsultacja_klinika_medcyny_estetycznej

Zabiegi w ramach pakietu nie wymagają zastosowania żadnej rekonwalescencji. Po wyjściu z Envie Clinic możesz właściwie od razu powrócić do swojego codziennego życia. Niektórzy mogą odczuwać lekkie zmęczenie, ale takowe, jeżeli się pojawiło, bardzo szybko mija.

Pakiet Smukłe Ciało dopasowany do Twoich potrzeb

Pakiet Smukłe Ciało możesz zrealizować wobec wybranych partii ciała. Jeżeli chcesz wysmuklić i wyszczuplić uda – nie ma najmniejszego problemu. Nasze pacjentki bardzo często decydują się na to rozwiązanie również w przypadku pośladków oraz brzucha. Decyzja należy do Ciebie – ogromną zaletą tego właśnie pakietu jest to, że możesz go dopasować wedle własnego upodobania. Serdecznie zapraszamy do Envie Clinic w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie oraz Rzeszowie. Szczegółowe adresy naszych klinik znajdziesz tutaj.

Klinika ENVIE Warszawa Wrocław Poznań Kraków Wrocław Rzeszów