Endermologia

Masaż podciśnieniowy, który redukuje tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy, a nawet zmarszczki! Zabieg stosowany jest także przez sportowców
– m.in. doskonale rozluźnia mięśnie po intensywnym treningu.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Opis zabiegu - Endermologia

zdjęcie zabiegu

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy, który bardzo skutecznie oddziałuje na tkankę łączną skóry. Może być stosowany jako zabieg upiększający wszystkich części ciała. Endermologia przyspiesza przemianę materii i pobudza proces usuwania komórek tłuszczowych, dzięki czemu złogi tłuszczu zostają rozbite. Efekt? Modelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodów, redukcja cellulitu, redukcja rozstępów, redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa konturu twarzy i redukcja zmarszczek. Masaż z podciśnieniem wykonywany jest specjalistycznym urządzeniem wyposażonym w głowicę, która składa się ze specjalnych rolek oraz komory ssącej. Pod wpływem ciśnienia fałd skóry zasysany jest przez rolki głowicy, dzięki czemu pobudzane są nawet bardzo głęboko położone warstwy skóry. Intensywność działania aparatu dopasowywana jest do pacjenta, oczekiwanych efektów oraz jego odczuć. Zabieg zazwyczaj jest bardziej intensywny w przypadku brzucha czy ud, a delikatniejszy w przypadku twarzy. Endermologia poprawia nie tylko stan skóry, ale również samopoczucie pacjenta/pacjentki. Zabieg doskonale odpręża, redukuje obrzęki i bóle mięśni.

Oczekiwane rezultaty

Oczekiwane rezultaty po zabiegu endermologii:

  • odmłodzenie skóry – ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion, spłycenie blizn, wygładzenie i redukcja zmarszczek, złagodzenie konturu oczu oraz ust,
  • wymodelowanie sylwetki – redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, zmniejszenie obwodu w poddawanych zabiegowi częściach ciała,
  • poprawa samopoczucia – wydzielanie endorfin czyli hormonów szczęścia,
  • detoksykacja organizmu – stymulacja krążenia krwi i limfy, drenaż płynów ustrojowych,
  • przygotowanie do treningu – efekt rozgrzania i przygotowania mięśni do intensywnego treningu,
  • regeneracja potreningowa – rozluźnienie mięśni po intensywnym treningu, regeneracja mikrouszkodzeń we włóknach mięśniowych,
  • przedłużenie treningu – utrzymanie temperatury ciała podczas masażu potreningowego i napięcie skóry.

Wskazania do zabiegu

Endermologia polecana jest osobom, które chcą zredukować cellulit oraz tkankę tłuszczową w sposób nieinwazyjny. Masaż podciśnieniowy pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów bez operacji oraz intensywnych treningów i trudnej w utrzymaniu diety (mimo to warto, by serii zabiegów towarzyszył zdrowy tryb życia, który pomoże osiągnąć oraz utrzymać oczekiwane efekty). Endermologia sprawdzi się także w przypadku osób, którym zależy na poprawie wyglądu twarzy, np. poprzez spłycenie blizn, wygładzenie zmarszczek czy skorygowanie konturu. Dodatkowo zabieg oczyszcza organizm z toksyn i dzięki intensywnemu wydzielaniu endorfin przez organizm podczas pracy aparatu – poprawia samopoczucie. Endermologia polecana jest także sportowcom – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorom. Masaż podciśnieniowy doskonale przygotowuje do intensywnego wysiłku fizycznego (rozgrzewa mięśnie) oraz rozluźnia po treningu. Endermologia stosowana jest także przed i po chirurgicznych zabiegach liposukcji.

Cennik

Wybrana CZĘŚĆ CIAŁA 1 zabieg 119 PLN
Wybrana CZĘŚĆ CIAŁA 5 zabiegów 479 PLN
Wybrana CZĘŚĆ CIAŁA 10 zabiegów 829 PLN
Pakiet CAŁE NOGI (uda+łydki) 1 zabieg 179 PLN
Pakiet CAŁE NOGI (uda+łydki) 5 zabiegów 699 PLN
Pakiet CAŁE NOGI (uda+łydki) 10 zabiegów 1249 PLN
Pakiet 3 CZĘŚCI CIAŁA (brzuch+uda+pośladki) 1 zabieg 239 PLN
Pakiet 3 CZĘŚCI CIAŁA (brzuch+uda+pośladki) 5 zabiegów 949 PLN
Pakiet 3 CZĘŚCI CIAŁA (brzuch+uda+pośladki) 10 zabiegów 1599 PLN
Pakiet CAŁE CIAŁO 5 części 1 zabieg 299 PLN
Pakiet CAŁE CIAŁO 5 części 5 zabiegów 1199 PLN
Pakiet CAŁE CIAŁO 5 części 10 zabiegów 1999 PLN

Przebieg zabiegu

Konsultacja przed zabiegiem Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.
Zastosowanie profesjonalnego sprzętu do endermologii Podstawą sprzętu stosowanego podczas zabiegu jest specjalna głowica, która składa się z dwóch rolek oraz komory ssącej.
Główny etap zabiegu Kosmetolog delikatnie przesuwa ją po ciele pacjentki/pacjenta jednocześnie zasysając fałd skóry, który jest intensywnie masowany. Efektem takiego działania jest dotarcie nawet do bardzo głęboko osadzonych warstw tkanki skórnej. Intensywność zabiegu jest większa w przypadku ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona itd.). Do twarzy stosowana jest mniejsza głowica, która pracuje delikatniej stymulując komórki skóry oraz tkanki łącznej dając efekt młodziej wyglądającej skóry.
Zakończenie zabiegu Po zabiegu pacjent/pacjentka wraca do normalnego funkcjonowania. Kosmetolog zaleca, w celu podtrzymania efektów endermologii, picie większej ilości, aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.
Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.
Podstawą sprzętu stosowanego podczas zabiegu jest specjalna głowica, która składa się z dwóch rolek oraz komory ssącej.
Kosmetolog delikatnie przesuwa ją po ciele pacjentki/pacjenta jednocześnie zasysając fałd skóry, który jest intensywnie masowany. Efektem takiego działania jest dotarcie nawet do bardzo głęboko osadzonych warstw tkanki skórnej. Intensywność zabiegu jest większa w przypadku ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona itd.). Do twarzy stosowana jest mniejsza głowica, która pracuje delikatniej stymulując komórki skóry oraz tkanki łącznej dając efekt młodziej wyglądającej skóry.
Po zabiegu pacjent/pacjentka wraca do normalnego funkcjonowania. Kosmetolog zaleca, w celu podtrzymania efektów endermologii, picie większej ilości, aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Efekty zabiegu

Skontaktuj się z nami

Umówienie wizyty lub kontakt telefoniczny z naszą Obsługą Klienta.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Zarezerwuj konkretny zabieg na naszym profilu na Moment.pl

REZERWUJĘ WIZYTĘ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami telefonicznie.

+48 732 053 500

Najczęściej zadawane pytania

Endermologia to bardzo korzystny zabieg, który przynosi spektakularne efekty. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo intensywnie oddziałuje na głębokie warstwy skóry, co oznacza, że nie może być stosowany w przypadku każdego. Pacjenci zmagający się z tłuszczakami, żylakami, przepukliną brzuszną, chorobą nowotworową czy zapaleniem żył nie mogą poddać się endermologia. Przyjmowanie leków rozrzedzających krew także jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Podobnie jak ciąża oraz karmienie piersią. Przed endermologią, kosmetolog, zajmujący się przeprowadzaniem zabiegu, przeprowadzi z pacjentem/pacjentką wywiad, tak aby wykluczyć przeciwwskazania, tak aby finalnie proces przebiegał bezpieczne bez uszczerbku na zdrowiu.

Po zabiegu endermologii należy zwiększyć częstotliwość przyjmowania płynów. Najlepiej wypijać minimum 2 litry wody dziennie. Bardzo istotne jest to, aby pacjent/pacjentka po zabiegu zwiększył/zwiększyła swoją codzienną aktywność fizyczną (np. poprzez spacery) stosując jednocześnie zdrową, ubogą w tłuszcze dietę.

Zabieg endermologii jest bezbolesny – intensywność masażu dopasowywana jest indywidualnie do pacjenta, tak aby ten odczuwał jak najmniejszy dyskomfort.

Po przeprowadzeniu zabiegu endermologii pacjent/pacjentka natychmiast wraca do normalnego życia. Rekonwalescencja nie jest potrzebna. By podtrzymać efekty zabiegu, warto jednak pamiętać o aktywności fizycznej, piciu dużej ilości wody i zdrowej diecie.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie – jest to kwestia indywidualna. Skóra każdego pacjenta/każdej pacjentki jest inna. Odmienne są także oczekiwania osoby, która poddaje się zabiegowi. Dokładną liczbę zabiegów ustala kosmetolog podczas pierwszego spotkania. W przypadku wymodelowania sylwetki zazwyczaj potrzebnych jest kilka lub kilkanaście zabiegów.

Przeprowadzając serię zabiegów endermologia w tygodniu przeprowadza się około 2-3 zabiegów, a to oznacza, że już po kilku miesiącach osiąga się oczekiwany efekt, tj. jędrną i gładką skórę.

Czas jednej wizyty waha się w przedziale od 25min do ok. 40 minut. W zależności od wybranego pakietu.

Przed zabiegiem zaleca się picie większej ilości wody.

Endermologia – najskuteczniejszy zabieg na cellulit?

Jaki jest najskuteczniejszy, nieinwazyjny sposób na pozbycie się cellulitu? Endermologia! To innowacyjny zabieg, który jest niczym innym jak bardzo intensywnym masażem podciśnieniowym.

Marzysz o gładkiej skórze bez cellulitu i rozstępów, dlatego stosujesz intensywne treningi i lekką, bogatą w warzywa i owoce dietę. To świetnie! Zdrowy tryb życia wpłynie pozytywnie nie tylko na Twój wygląd, ale ogólnie na zdrowie, więc nie warto z tego zrezygnować. Zapewne zauważyłaś jednak, że Twoje starania nie przynoszą takiego efektu, jakbyś sobie życzyła. Cellulit nadal jest widoczny, obwody ud może i się zredukowały, ale cały proces przebiega bardzo wolno. Chciałabyś wreszcie zobaczyć oczekiwane rezultaty, ale już tracisz nadzieję, że to się kiedykolwiek wydarzy? Spokojnie, z takim myśleniem jak Ty zmagają się miliony kobiet z całego świata. Wymodelowanie sylwetki na własną rękę nie jest łatwe, choć nie niemożliwe. Wymaga bardzo dużo zaparcia i dużo wiedzy m.in. jak trenować, by wreszcie zauważyć, że ciało przechodzi pozytywną zmianę. Dlatego wiele kobiet decyduje się na fachową pomoc, np. udając się do dietetyka oraz korzystając z usług trenera personalnego. To świetny pomysł! Takie spotkania pomogą zrozumieć wiele kwestii i finalnie – pozwolą żyć zdrowiej i co za tym idzie – szczęśliwej. Jednak często nawet mimo dużego zaangażowania i samozaparcia efektów nadal nie ma. Cellulit jak był tak nadal jest. Czy można się go w ogóle pozbyć nie decydując się na inwazyjną operację? Oczywiście, że tak! Odpowiedzią jest endermologia! Zabieg, z którego skorzystało już tysiące kobiet w Polsce.

Endermologia – na czym polega?

Na czym dokładnie polega endermologia? To nic innego jak intensywny masaż podciśnieniowy. Przeprowadzany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia, które składa się głowicy. Ta zaś wyposażona jest w dwie rolki oraz komorę ssącą. Kosmetolog przeciąga głowicę po skórze, a ta zasysa jej fałd i jednocześnie go masuje. Dzięki temu udaje się „dotrzeć” do bardzo głęboko znajdujących się warstw skóry. Przez to naprawdę szybko można zauważyć efekty, tj. gładką, pozbawioną cellulitu skórę. By zauważyć te pożądane rezultaty trzeba odbyć serię zabiegów endermologii. Ich liczbę określa kosmetolog na zapoznawczej wizycie. W przypadku modelowania sylwetki potrzebnych będzie kilkanaście zabiegów (czasem mniej). W tygodniu wystarczą 2-3 zabiegi, co finalnie oznacza, że cały proces kończy się w 2-3mc.

Warto pamiętać, że endermologia sprawdza się nie tylko w przypadku modelowania sylwetki. To metoda wykorzystywana także w rehabilitacji. Korzystają z niej sportowcy, zarówno ci profesjonalni jak i amatorzy. Endermologia pobudza ciało i mięśnie do intensywnego treningu. Świetnie sprawdza się także po intensywnej aktywności fizycznej – doskonale rozluźnia mięśnie i tym samym przynosi ogromną ulgę dla sportowca. Jak widać masaż podciśnieniowy niesie za sobą wiele zalet.