Dopadł Cię problem zbędnych kilogramów lub cellulitu? Ilość obowiązków uniemożliwia Ci regularne uprawianie sportu? Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym problemom, oferując nowoczesne zabiegi, które bez wysiłku pomogą Ci osiągnąć wymarzone ciało. Sprawdź EM SPEC i endermologię.

cta_button_50_taniej

Jeśli na Twojej liście postanowień noworocznych nadal widnieje podpunkt dotyczący pozbycia się kilku kilogramów i wysmuklenia sylwetki, ale brak czasu nie pozwala Ci zaglądać regularnie na siłownię, pozostaje skorzystanie z dwóch opcji. Inwazyjnej operacji plastycznej lub… medycyny estetycznej. Pierwsza z nich jest obarczona możliwością wystąpienia powikłań, ale też wymaga długiego czasu rekonwalescencji. Pacjent po wizycie u chirurga plastycznego nie może tak po prostu wyjść i wrócić do codziennego funkcjonowania. Świetną alternatywą są zabiegi w klinice medycyny estetycznej. Właśnie tutaj stawiamy na kompromis pomiędzy radykalnymi metodami upiększania ciała, a bezpieczeństwem i komfortem po zabiegu. Koniecznie zwróć uwagę na dwa zabiegi – EM SPEC i endermologię. To nowoczesne technologie, które zapewnią doskonałe efekty. 

EM SPEC, czyli rzeźba bez wysiłku

Sprzęt służący do elektrostymulacji mięśni EM SPEC, wykorzystywany w Envie Clinic, to pierwsze na świecie urządzenie, które w tym samym czasie emituje kombinację skoncentrowanej energii elektromagnetycznej z wysoko skoncentrowaną, selektywną neurostymulacją. Podczas półgodzinnego zabiegu na wybrane partie ciała nakłada się parę średniej wielkości głowic, będących tak zwanymi stymulatorami mięśni. Powodują one hiperskurcze, niemożliwe do osiągnięcia u człowieka bez zewnętrznego wspomagania. Dzięki temu uzyskujemy spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym budowaniu tkanki mięśniowej. To tak jakby wykonać 20 tysięcy przysiadów lub brzuszków w pół godziny!

Po zabiegu nie pojawiają się zakwasy, a ciało nie jest obrzęknięte. Praktycznie od razu po opuszczeniu kliniki można przystąpić do wykonywania codziennych czynności. Urządzenie EM SPEC służy nie tylko do upiększania ciała i odchudzania, ale również do wykonywania zabiegów leczniczych. Elektrostymulacja znajduje powszechne zastosowanie w rehabilitacji. Szczególnie w przypadku osób, które z różnych powodów nie są w stanie samodzielnie poruszać mięśniami szkieletowymi lub ich ruchy są na tyle ograniczone, że nie powodują przyrostu masy mięśniowej. 

Tylko do końca listopada jeden zabieg elektrostymulacji mięśni na dowolną część ciała możesz zarezerwować 50% taniej!

elektrostymulacja_miesni_promocja

cta_button_50_taniej

Endermologia, czyli jak zwalczyć wałki wałkami

Endermologia jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, ale również leczniczej. Polega na wykonywaniu silnego, dogłębnego masażu tkanek skórnych oraz tkanki tłuszczowej przy pomocy rolek umieszczonych w specjalnej głowicy. Posiada ona system, który z dużą mocą zasysa fragment ciała poddawany zabiegowi. Następnie wsuwa go pomiędzy dwie obracające się, masujące rolki. Połączenie siły ssącej z uciskaniem powoduje, że nawet najbardziej zbita tkanka tłuszczowa ulega rozluźnieniu i rozbiciu w danym miejscu na mniejsze cząsteczki. Skóra staje się jędrna, gładka i napięta, a cellulit wygładzony.

Taka metoda walki ze zbędnymi pokładami tkanki tłuszczowej, które często okazują się praktycznie niemożliwe do wyeliminowania przy pomocy ćwiczeń fizycznych, jest bezpieczna, bezbolesna i niewymagająca rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu w masowanej okolicy może pojawić się lekkie zaczerwienienie. Jest to wynikiem pobudzonego krążenia krwi, jednak wszystko wraca do normy w przeciągu godziny. W tym przypadku również nie należy obawiać się, iż kolejnego dnia ciało będzie obolałe. Endermologia z powodzeniem stosowana jest w przypadkach problemów z nadmiernym napięciem ciała. Świetnie się sprawdza jako zabieg rozluźniający, uspokajający i wzmagający produkcję endorfin, zwanych hormonem szczęścia.

endermologia_szczuple_uda

Sprawdź szczegóły na temat endermologii w Envie Clinic

EM SPEC i endermologia – porównanie zabiegów i opinie

Aby porównać te dwa zabiegi, musisz zastanowić się, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli zależy Ci jedynie na wysmukleniu konkretnej partii ciała oraz błyskawicznym pozbyciu się cellulitu, postaw na endermologię. Poza efektami wizualnymi, zapewni ona również mocny masaż połączony z silnym zasysaniem skóry. Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu mięśni, wyrzeźbieniu konkretnych partii ciała, zdecyduj się na EM SPEC. Pozwala on na dostosowanie siły skurczów mięśni do indywidualnych preferencji każdego z pacjentów. Dzięki temu nawet najdelikatniejsze osoby będą czerpać z niego przyjemność. 

Endermologia, poprzez wzgląd na mechanizm działania oraz wymienne głowice, może być wykonywana na bardzo wielu powierzchniach ciała. Między innymi na twarzy, biuście oraz oczywiście większych powierzchniach, takich jak brzuch, uda i pośladki. EM SPEC natomiast jest dedykowany większym partiom ciała, takim jak przedramiona, boczki, uda, pośladki czy brzuch. Do zabiegu stymulatorami mięśni nie jest wymagane żadne przygotowanie. Korzystają z niego nawet osoby, które właśnie wybierają się na trening lub są zawodowymi sportowcami. W przypadku endermologii bardzo ważne jest spożywanie sporych ilości wody mineralnej. Zarówno w trakcie serii zabiegów, jak i około miesiąca po nich. Dzięki temu układ limfatyczny o wiele szybciej i dokładniej pozbędzie się z organizmu rozbitych cząsteczek tkanki tłuszczowej.

Zarówno EM SPEC, jak i endermologia osiągają rewelacyjne wyniki na polu bezinwazyjnego i w pełni bezpiecznego usuwania z organizmu nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki oraz niwelowania cellulitu. Szczególnie w ostatnim przypadku, naprawdę ciężko wskazać inny zabieg medycyny estetycznej, który w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zabiegach byłby w stanie usunąć problem “skórki pomarańczowej”, na którą nie działają ani domowe masaże, ani dieta, ani kosmetyki drogeryjne. Nasi klienci chwalą urządzenia wykorzystywane w Envie Clinic za wysoką jakość i nowoczesność. Natomiast zabiegi określają jako jedne z najprzyjemniejszych i oczywiście najskuteczniejszych w walce o jak najbardziej zbliżony do ideału wygląd. 

Najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są idealnym rozwiązaniem dla osób zbyt zajętych, aby pozwolić sobie na cotygodniowe sesje ćwiczeń, a jednocześnie prowadzących na przykład siedzący tryb życia, który niestety wpływa na powolne, ale progresywne zwiększanie masy ciała i utratę smukłej sylwetki. Zapraszamy do naszej kliniki! Podpowiemy, jak sprytnie ominąć te przeszkody i odzyskać lub utrzymać wygląd, który zachwyci nie tylko nas, ale i otoczenie.

🎁 Tylko teraz decydując się na Pakiet 3 zabiegów, 2 dodatkowe otrzymasz od nas GRATIS!

elektrostymulacja-miesni-promocja-pakiet

cta_button_2_zabiegi_gratis