Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Cennik - Envie Clinic

Cennik

Lista dostępnych usług w których w można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące zabiegów tj. ceny, opisy, oczekiwane rezultaty, wskazania, przebieg zabiegu czy najczęściej zadawane pytania.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Cennik zabiegów medycyny estetycznej?

Panuje powszechna opinia, która sugeruje, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo drogie. Warto jednak pamiętać, że czasy, w których tego typu usługi były dobrem luksusowym dostępnym tylko dla wybranych osób, dawno już minęły. Dzisiaj medycyna estetyczna jest dostępna niemal dla każdego. Wybór usług jest ogromny – każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie nie tylko pod względem wskazań czy oczekiwanych rezultatów, ale także ceny. 

Zależy Ci na poprawie swojego wyglądu? Denerwują Cię zmarszczki na twarzy, przebarwienia na rękach, a może zbyt duża ilość tłuszczu na udach czy pośladkach? Niezależnie od tego, z jakimi niedoskonałościami się borykasz, jesteś w stanie pożegnać się z nimi właśnie dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Zacznij właśnie od tego – zamiast najpierw rozmyślać jaki jest cennik zabiegów upiększających urodę, zdefiniuj swój problem (lub problemy) i dobierz do niego narzędzia. 

Konkurencyjne ceny zabiegów medycyny estetycznej

Naturalnie jeżeli Twój budżet jest ograniczony, miej na uwadze również cennik – na stronie www naszej kliniki nie ukrywamy kosztów. Są transparentne, ponieważ wiemy, że są ważną częścią usługi i często od nich zależy ostateczna decyzja każdej pacjentki. Koszty zabiegów medycyny estetycznej w klinice envie są bardzo konkurencyjne. To kolejny powód, dla którego nasz cennik usług jest w pełni jawny i łatwo dostępny.

Cennik usług medycyny estetycznej – serie zabiegów

Pamiętaj, że jeżeli np. chcesz zmniejszyć cellulit na udach, a nie dysponujesz większą sumą pieniędzy, zdecyduj się na masaż podciśnieniowy (endermologia – 249 zł za jeden zabieg). Jeżeli chcesz uzyskać znacznie lepszy efekt, to możesz skorzystać z serii zabiegów, np. w przypadku endermologii 20 wizyt w gabinecie medycyny estetycznej to koszt rzędu 1999 zł. Wówczas cena jednego zabiegu to tylko 199 zł. Ceny zabiegów w serii zawsze finalnie będą niższe – warto mieć to na uwadze. 

Jakie jest koszt zabiegów medycyny estetycznej? Okazuje się, że cennik usług tego rodzaju jest bardzo atrakcyjny. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie – zarówno pod kątem niedoskonałości, którą chce zlikwidować, jaki ceny. Zawsze można zacząć od jednego zabiegu. Jeżeli efekt okaże się satysfakcjonujący, można zdecydować się na serię. Wówczas cena za pojedynczy zabieg okaże się niższa. 

Twój koszyk