Modelowanie sylwetki z HIFU!

Medycyna estetyczna rozwija się szybko i intensywnie, co chwilę oferując nowe zabiegi służące poprawie wyglądu twarzy oraz ciała. Wyspecjalizowane maszyny dają nam możliwość pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej, zlikwidowania rozstępów czy ujędrnienia skóry. Technologia HIFU jest jednym z zabiegów, który na stałe zagościł w ofertach klinik. Daje świetne rezultaty jeśli chodzi o bezinwazyjny lifting skóry twarzy, ale czy wiesz, że może być stosowany również na ciało? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie efekty możesz uzyskać dzięki temu zabiegowi!

Zabieg HIFU- na czym polega?

Być może kojarzysz już zabieg HIFU na twarz, a nawet z niego korzystałaś. To technologia wykorzystująca skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Działając na obszar twarzy możesz oczekiwać efektów:

 • poprawy jędrności skóry,
 • napięcia, intensywnego liftingu,
 • poprawy owalu twarzy,
 • wyszczuplenia konturu,
 • młodszego wyglądu skóry.

W przypadku skóry twarzy specjalista wykonujący zabieg pracuje na trzech głębokościach, dzięki trzem różnym, wymiennym kartridżom. Wiązki ultradźwięków docierają i stymulują różne poziomy skóry. Pobudzają tworzenie się włókien elastycznych oraz obkurczanie kolagenu. Stąd mówi się o efekcie intensywnego liftingu i napięciu skóry. Mikro- poparzenia do których dochodzi w trakcie zabiegu dają skórze silny bodziec do regeneracji. Rozpoczyna się proces przebudowy na poziomie komórkowym i uruchomienie reakcji naprawczych. Nie bój się jednak odczuć ciepła- zabieg jest praktycznie bezbolesny.

hifu_odmlodzenie_twarzy

HIFU nie tylko na twarz!

Znasz już schemat działania w przypadku skóry twarzy i wiesz, jakich efektów można się spodziewać. Co daje zatem  HIFU stosowany na różnych obszarach ciała? Wykonując zabieg przykładowo na brzuch, wiązka ultradźwięków wnika zdecydowanie głębiej. Dociera aż do tkanki tłuszczowej i niszczy komórki tłuszczowe. Te ulegają rozpadowi, dzięki czemu sylwetka ulega wyszczupleniu. Jednocześnie skóra ulega silnemu napięciu. Jest to zabieg idealny, kiedy zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, ale też poprawie wyglądu skóry.

hifu_cialo_envie_clinic

Wskazania do zabiegu HIFU na ciało 

Zastanawiasz się czy HIFU na ciało jest zabiegiem dla Ciebie? Sprawdź listę sytuacji, w których ta technologia sprawdzi się idealnie!

 • wiotkość skóry po ciąży
 • nadmierna tkanka tłuszczowa
 • miejsca, z których ciężko się pozbyć nadmiaru tłuszczu
 • redukcja “drugiego” podbródka
 • zmniejszenie nadmiaru skóry po szybkiej utracie wagi
 • stymulacja kolagenu i elastyny

Często ciężko jest się pozbyć tkanki tłuszczowej z nietypowych partii. Do takich miejsc należy obszar wokół kostek, kolan, “pelikany” na ramionach czy podbródek. Nie pomagają wtedy ćwiczenia ani dieta. To także sytuacja, w której HIFU się sprawdzi i da pożądany efekt wyszczuplenia i ujędrnienia.

Czy HIFU boli?

HIFU jest bez wątpienia intensywnym zabiegiem i daje niesamowite efekty. Pojawiają się one około trzy miesiące po wizycie. Czy jest to jednak bolesny zabieg? W przypadku działania na ciało zabieg jest praktycznie bezbolesny. Specjalista wykonujący HIFU zawsze dobiera parametry tak, by były skuteczne, ale też bezpieczne. W Envie Clinic cenimy sobie komfort pacjenta ponad wszystko!

hifu_instensywny_zabieg_bezbolesny

Darmowa konsultacja ze specjalistą 

Jeśli wciąż się wahasz lub masz pytania odnośnie zabiegu HIFU, skorzystaj z darmowej konsultacji ze specjalistą Envie Clinic. Być może odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie inny zabieg dostępny w naszej ofercie. W naszej Klinice wysłuchamy Cię i dobierzemy indywidualną terapię, która spełni Twoje oczekiwania i spełni marzenia o pięknej sylwetce!