MRF-X (fale radiowe)

Bezpieczny i bezbolesny zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem fal radiowych, których działanie niweluje oznaki starzenia i zapewnia widoczny efekt liftingu. MRF-X to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycznych.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Opis zabiegu - MRF-X (fale radiowe)

zdjęcie zabiegu

MRF-X to zabieg kosmetyczny, który często określany jest jako bardzo skuteczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycznych. Metoda ta wykorzystuje fale radiowe (termolifting RF/radiofrekwencję) których zadaniem jest pobudzenie naturalnych procesów metabolicznych na poziomie komórek skóry właściwej oraz odbudowanie włókien kolagenowych. Fale radiowe to nic innego jak promieniowanie elektromagnetyczne (o częstotliwości fal radiowych), które wytwarzane jest przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości wykorzystywane jest w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego np. odmładzania skóry. Radiofrekwencja RF określana jest jako bardzo intensywna terapia regeneracyjna charakteryzująca się bardzo szerokim spektrum działania. Zapewnia bardzo dobre rezultaty, do których zaliczamy ujędrnienie skóry, zniwelowanie oznak starzenia czy efekt liftingu.

Oczekiwane rezultaty

Efekty, które można osiągnąć po terapii MRF-X:

 • poprawa napięcia skóry,
 • wygładzenie skóry, lifting twarzy, dekoltu oraz szyi,
 • redukcja zmarszczek,
 • redukcja “kurzych łapek”,
 • poprawa owalu twarzy (likwidacja “chomików”),
 • uniesienie opadających powiek górnych, sprawne usuwanie toksyn,
 • sprawne usuwanie złogów tłuszczu,
 • redukcja cellulitu,
 • redukcja rozstępów,
 • redukcja nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej,
 • wyszczuplenie sylwetki,
 • wymodelowanie ciała

Wskazania do zabiegu

Wskazania do skorzystania z metody MRF-X:

 • wiotka skóra,
 • zmarszczki,
 • kurze łapki,
 • “chomiki” na twarzy,
 • opadające powieki górne,
 • duże nagromadzenie toksyn w organizmie,
 • rozstępy,
 • nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa,

Cennik

Twarz 300 PLN
Twarz+Szyja 350 PLN
Twarz+Szyja+Dekolt 450 PLN
Okolice oczu 200 PLN
Brzuch 200 PLN
Pośladki 200 PLN
Ramiona 200 PLN
Uda 200 PLN

Przebieg zabiegu

Konsultacja przedzabiegowa Przed zabiegiem odbędzie się konsultacja ze specjalistą, który sprawdzi czy u pacjenta/pacjentki występują przeciwwskazania do zabiegu oraz oceni stan skóry i oczekiwania
Zdjęcie biżuterii Przed zabiegiem należy zdjąć wszystkie metalowe elementy, np. zegarki czy biżuterię.
Zastosowanie głowicy Podstawą w terapii MRF-X jest głowica - ta sześciobiegunowa stosowana jest na obszar twarzy, a a ośmiobiegunowa na ciało. Głowica nie powinna być pozostawiona na tym samym fragmencie ciała nie dłużej niż 8 sekund. Ruchy głowicy są powolne. Na początku pacjent/pacjentka może odczuwać delikatne mrowienie. Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od leczonego miejsca na ciele.
Przed zabiegiem odbędzie się konsultacja ze specjalistą, który sprawdzi czy u pacjenta/pacjentki występują przeciwwskazania do zabiegu oraz oceni stan skóry i oczekiwania
Przed zabiegiem należy zdjąć wszystkie metalowe elementy, np. zegarki czy biżuterię.
Podstawą w terapii MRF-X jest głowica - ta sześciobiegunowa stosowana jest na obszar twarzy, a a ośmiobiegunowa na ciało. Głowica nie powinna być pozostawiona na tym samym fragmencie ciała nie dłużej niż 8 sekund. Ruchy głowicy są powolne. Na początku pacjent/pacjentka może odczuwać delikatne mrowienie. Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od leczonego miejsca na ciele.

Skontaktuj się z nami

Umówienie wizyty lub kontakt telefoniczny z naszą Obsługą Klienta.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Zarezerwuj konkretny zabieg na naszym profilu na Moment.pl

REZERWUJĘ WIZYTĘ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami telefonicznie.

+48 732 053 500

Najczęściej zadawane pytania

Nie każdy może poddać się terapii MRF-X. O ewentualne przeciwwskazania zapyta specjalista przed zabiegiem. Mogą to być m.in. - ciąża i karmienie piersią, - metalowe implanty, - ostre stany zapalne, - astma, - zakrzepica żył głębokich, - choroby tarczycy (nadczynność), - nowotwory i stany ponowotworowe (do 5 lat od wyleczenia), - rozrusznik serca, - stwardnienie rozsiane, - nieuregulowana cukrzyca, - zaburzenia krzepliwości, - ostre stany zapalne zatok, - metalowe implanty w okolicy zabiegowej, - padaczka, - nadciśnienie, - niewydolność nerek, - infekcje skórne, - implanty podskórne, - zaburzenia czucia, - choroby serca, - świeże rany, - zapalenie żył, - botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy, - złote nici, - wypełniacze.

Standardowo wykonuje się 3-4 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

- poprawa napięcia skóry, - wygładzenie skóry, - redukcja zmarszczek i kurzych łapek, - uniesienie opadających powiek górnych, - widoczna redukcja cellulitu, - sprawne usuwanie toksyn i złogów tłuszczu, - widoczna redukcja rozstępów (w połączeniu z innymi technologiami), - lifting twarzy, szyi i dekoltu, - widoczna redukcja nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej, - poprawa owalu twarzy - likwidacja tzw. "chomików", - wyszczuplenie i wymodelowanie ciała.

MRF-X - intensywna terapia regenerująca

MRF-X wykorzystuje fale radiowe, które pobudzają naturalne procesy metaboliczne na poziomie komórek skóry właściwej. Tym samym dochodzi do odbudowy włókien kolagenowych. Radiofrekwencja RF to niezwykle intensywna terapia regeneracyjna, która odznacza się szerokim spektrum działania. Warto wspomnieć, że fale radiowe to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Jest wytwarzane przez prąd zmienny. W bardzo szerokim zakresie częstotliwości te są stosowane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnych odmładzania skóry, jak również w samej redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu dochodzi do ogrzania tkanek skóry właściwej oraz tkanki podskórnej do temperatury 45-55 stopni. Dzięki temu dochodzi do stymulacji procesów fizjologicznych, które są związane z termoregulacją organizmu. Przez wzrost temperatury tkanek dochodzi do natychmiastowego rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz usprawnienia transportu tlenu i metabolizmu tkankowego.