Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Envie Clinic - O nas | Kliniki Medycyny Estetycznej

O nas

Sieć klinik medycyny estetycznej Envie powstała po to, by spełniać marzenia!

 

Logo Envie Clinic
 

Envie to sieć klinik medycyny estetycznej w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie oraz Bielsku-Białej, które powstały po to, by spełniać marzenia! Pragniesz, by Twoja skóra stała się wreszcie gładka i jędrna? A może zależy Ci na wymodelowaniu konkretnej partii na ciele, np. ud? A może trudno Ci się pogodzić ze zmarszczkami na twarzy czy bliznami np. po operacji czy wypadku?

Zabiegi medycyny estetycznej to już nie oznaka fanaberii czy luksusu. To standardowe metody leczenia i upiększania, po które ma prawo sięgnąć każda kobieta i mężczyzna. Wszyscy powinniśmy dążyć do tego, by czuć się najlepiej sami ze sobą – w końcu my sami jesteśmy dla siebie najważniejsi. Pewne niedoskonałości na ciele czy twarzy można na pewno zaakceptować – z nimi także jesteśmy piękni. Można je także poprawić – i to szybko, efektywnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Rezultat? Doskonały nastrój, bo wreszcie możemy doskonale poczuć się we własnym ciele. I o to przecież tutaj chodzi, prawda?

 

Doskonale wiemy, czego w kwestii swojego ciała pragną nasi Klienci.

Nasi lekarze i kosmetolodzy są dyskretni i przyjaźni, skutecznie dobierają odpowiednią metodę, która odpowie na indywidualne potrzeby. Stosujemy spersonalizowane dawki znieczulenia, a komfort naszych pacjentów jest dla nas niezmiernie ważny! Nasza kadra wesprze Cię na drodze leczenia – możesz liczyć na pełną dyskrecję, bezpieczeństwo i transparentność informacji na każdym kroku.
W Envie Clinic wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone technologie – nasze metody i sprzęty sprostają nawet największym wymaganiom. Oferujemy też coś dla oka i dobrego samopoczucia – nasze wnętrza zachęcają do tego, by tu przyjść i porozmawiać przy dobrej kawie.

Umów się na bezpłatną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i naszych rozwiązaniach – zapraszamy!

Twój koszyk