Nie możesz zdecydować się na jeden konkretny zabieg upiększający? Może pragniesz poznać więcej dobrodziejstw, jakie niosą ze sobą osiągnięcia medycyny estetycznej. Zapraszamy do wypróbowania rozwiązania idealnego dla Ciebie, czyli terapii skojarzonej.

Jeśli borykasz się z kilkoma niedoskonałościami ciała, na które nie ma jednego skutecznego rozwiązania skorzystaj z terapii skojarzonej. To także najlepszy sposób jeśli chcesz pozbyć się konkretnego problemu, ale jedna metoda zabiegów nie przynosi oczekiwanych efektów. Nasi specjaliści opracowali kilka terapii skojarzonych, polegających na jednoczesnym wdrożeniu kilku technik medycyny estetycznej. Część pakietów zawiera te same zabiegi, jednak w przypadku różnych części ciała zmienia się ich sekwencja, ilość i częstotliwość. 

Pakiet – Gładka Twarz

Na tę serię składają się zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, mezoterapii oraz endermologii. Pakiet uzupełnia radiofrekwencja mikroigłowa (fale radiowe – MRF-X), Dermapen, maska i peeling enzymatyczny Klapp. Czas trwania pakietu to pięć pełnych tygodni, w ciągu których wykonamy zabiegi pojedynczo i w łączonych sekwencjach. 

Jeśli chcesz na swojej twarzy osiągnąć efekty porównywalne z tymi osiąganymi po operacji plastycznej, ale nie planujesz oddawać się w ręce chirurga, ten Pakiet będzie dla Ciebie idealny. Bezinwazyjne zabiegi terapeutyczne są całkowicie bezpieczne. Nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta oraz nie wywołują skutków ubocznych ani konieczności rezygnacji z codziennych aktywności. Terapia daje prawie natychmiastowe efekty a regularne powtórzenia zabiegów wpływają na ich długofalowe efekty.

Zalety, jakie przynoszą poszczególne zabiegi, to przede wszystkim pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych naszego organizmu, odbywających się w skórze właściwej, która zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, czyli mikrocząsteczek odpowiedzialnych za utrzymanie właściwego napięcia skóry, jej sprężystości i elastyczności. Blizny, również te powstałe po trądziku, ulegają spłyceniu i wyrównaniu kolorytu, zmarszczki zostają zredukowane do minimum, a owal twarzy nabiera młodszego i zdrowszego charakteru.

hifu_odmlodzenie_twarzy

Sprawdź szczegóły na temat pakietu Gładka Twarz

Pakiet – Perfekcyjny Brzuch

Pakiet dedykowany obszarowi skóry na brzuchu powstał z połączenia zabiegów masujących i rozbijających komórki tkanki tłuszczowej. Zabiegi w tym Pakiecie to: kriolipoliza, masaż endermologiczny, stymulacja mięśni w procesie emsculptingu oraz termoliza osiągana przy pomocy fal radiowych. Seria zabiegów trwa sześć tygodni, w ciągu których odwiedzicie naszą klinikę dziesięć razy. Podczas cyklu zabiegów zalecamy przejście na lekką i zdrową dietę. Należy także zwiększyć ilości spożywanej wody mineralnej, która szybciej usunie z organizmu resztki zniszczonych cząsteczek tłuszczów.

Jeśli borykasz się z problemem osłabionych mięśni brzucha lub uporczywym gromadzeniem się w tym rejonie tkanki tłuszczowej odpornej na redukcję przy pomocy aktywności fizycznej lub preparatów wyszczuplających Pakiet Perfekcyjny Brzuch polecamy Ci szczególnie. Również panie, którym pozostał nadmiar skóry po ciąży, mogą liczyć na spektakularne efekty obkurczenia tkanek na brzuchu i przywrócenia linii talii, bez konieczności poddawania się bardzo inwazyjnemu, bolesnemu i niebezpiecznemu dla życia i zdrowia zabiegowi wycinania nadmiaru skóry.

Seria zabiegów w niewiele ponad miesiąc znacznie zwiększy napięcie skóry, zwęży obwód w pasie oraz skutecznie zlikwiduje nieestetyczne złogi tłuszczu. Terapia skojarzona redukuje lub całkowicie usuwa rozstępy, powstałe w wyniku szybkiego przybrania na wadze, bądź rozciągnięcia skóry w czasie ciąży. Naturalny drenaż tej dużej powierzchni spełnia dodatkową funkcję oczyszczenia organizmu z toksyn, które zostaną wydalone wraz z uszkodzonymi komórkami tkanki tłuszczowej. 

Sprawdź szczegóły na temat pakietu Perfekcyjny Brzuch

Pakiet – Szczupłe Uda

W tym zestawie znajdziecie takie zabiegi medycyny estetycznej, jak Endermologia, MRF-X, zamrażanie komórek tłuszczowych oraz pobudzenie tkanki mięśniowej przy pomocy magnesów. W sumie wykonanych zostanie dziesięć zabiegów w przeciągu sześciu tygodni. Istotna jest ich regularność oraz wsparcie kosmetologii odpowiednim odżywianiem i nawadnianiem organizmu.

Ta seria zabiegów terapii skojarzonej kierowana jest do osób, u których występuje bardzo powszechny problem cellulitu wodnego i tłuszczowego, które z powodu stanu zdrowia lub przyjmowanych leków mają osłabione mięśnie nóg lub miednicy oraz u których pojawiły się widoczne rozstępy, odporne na działanie zarówno drogeryjnych, jak i profesjonalnych kosmetyków. 

W ciągu sześciotygodniowej sesji zabiegów medycyny estetycznej w naszej klinice pozbędziecie się wyjątkowo trudnych do pozbycia się pokładów ubitej tkanki tłuszczowej na udach i w okolicy kolan, zniwelujecie nieeleganckie, przebarwione rozstępy oraz odmłodzicie swoją skórę poprzez aktywację organizmu do produkcji składowych tkanki łącznej, będącej podporą dla skóry. Dodatkowymi zaletami, jakie niosą za sobą proponowane w tym pakiecie zabiegi, to przyspieszenie procesu detoksykacji oraz przyspieszenie metabolizmu tłuszczu. 

sposoby_na_cellulit_endermologia

Sprawdź szczegóły na temat pakietu Szczupłe Uda

Pakiet – Jędrna Pupa

Pośladki rzeźbić będziemy przy wykorzystaniu endermologia na EndermoSpec połączonej z emsculptingiem oraz oddzielnie aplikowanych fal radiowych MRF-X. Terapia trwa pięć tygodni i zawiera osiem sesji zabiegów, które przynoszą najlepsze efekty wykonywane w regularnych odstępach czasu. 

Jeśli marzysz o wymodelowaniu pośladków poprzez ich uniesienie i nadanie im jędrności to ten Pakiet będzie dla Ciebie idealny! Przemyśl również, jeśli ten rejon ciała zaatakował cellulit lub rozstępy. Zabiegi z pakietu Jędrna Pupa przyniosą efekty u osób posiadających wiotką skórę, czy to z powodu postępującego wieku, czy też nagłej utraty wielu kilogramów. Detoksykacja tego rejonu jest szczególnie potrzebna, kiedy pacjent należy do grupy osób mało aktywnych fizycznie i większą część dnia spędza w pozycji siedzącej.

Seria zabiegów pozwala na osiągnięcie wyśmienitych efektów, jeśli chodzi o wymodelowanie tej części ciała, poprawę jakości skóry, ewidentną minimalizację problemu skórki pomarańczowej oraz przywrócenie młodzieńczej sprężystości i elastyczności. Wybierz ten Pakiet jeśli prowadzisz siedzący tryb życia lub pracujesz przy biurku. Zabiegi znacznie przyspieszają metabolizm tłuszczów, który zazwyczaj zwiększa się pięciokrotnie, o ile wspomagany jest spożywaniem zalecanej, zwiększonej dawki płynów w ciągu doby oraz zdrową, niskotłuszczową dietą. Podobnie, jak w przypadku Pakietu Szczupłe Uda i Perfekcyjny Brzuch, tutaj także możecie liczyć na zmniejszenie rozstępów i ewentualnych blizn do absolutnego minimum.

Sprawdź szczegóły na temat pakietu Jędrna Pupa

Kiedy już wybraliście te niedoskonałości ciała, których zdecydowanie chcecie się pozbyć, pozostaje już tylko wybór zabiegów, które skutecznie i w krótkim czasie zlikwidują przeszkadzające Wam skazy. Pakiety terapeutyczne zostały opracowane tak, aby działać na konkretne rejony ciała kompleksowo, przynosząc znacznie więcej korzyści, niż jeden wybrany rodzaj zabiegu. Zapraszamy do Envie Clinic, w której podczas konsultacji z ekspertem osobiście doradzimy Ci serię terapii skojarzonej, wytłumaczymy wszelkie jej składowe, przebieg, jak i efekty, jakie Ci przyniesie. 

Zapraszamy do Envie Clinic!