Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy. W klinikach medycyny estetycznej ENVIE szykujemy prawdziwą niespodziankę dla tych wszystkich wspaniałych kobiet. Jeżeli chcesz podarować swojej mamie lub bliskiej kobiecie, która pełni tę niezwykłą rolę (np. partnerce, siostrze czy przyjaciółce) wyjątkowy prezent, to koniecznie sprawdź planowaną przez nas akcję. A może sama chcesz sprawić sobie nietuzinkową niespodziankę? Tak wyjątkowej oferty jeszcze nie było! Jednak czego nie robi się dla mam, prawda? 🙂

Już w czwartek 26 maja w klinikach medycyny estetycznej ENVIE w całej Polsce odbędzie się wyjątkowa akcja dedykowana wszystkim Mamom! Tylko tego dnia będzie można skorzystać z niespotykanego do tej pory Pakietu. Oferta ta obejmie aż 4 zabiegi na 4 różne części ciała:

  • DERMAPEN na TWARZ
  • MRF-X na BRZUCH
  • EM SPEC na POŚLADKI
  • ENDERMOLOGIA na CAŁE NOGI

Koszt wszystkich zabiegów w regularnych cenach to 1649 zł. Z okazji Dnia Matki pakiet ten będzie kosztował zaledwie 999 zł! Wszystkie zabiegi zostaną wykonane podczas jednej wizyty w klinice, która zajmie mniej niż 3 godziny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc a także ogromne zainteresowanie Pakietem, warunkiem koniecznym jest wcześniejsze umówienie i opłacenie wizyty. Można tego dokonać telefonicznie wybierając klinikę w swoim mieście, lub dokonując płatności online TUTAJ

✅ Opłać i zarezerwuj Pakiet na Dzień Mamy

Dodatkowo w klinice medycyny estetycznej ENVIE w Warszawie odbędzie się konkurs. Każda z osób, która tego dnia kupi dowolny zabieg o wartości minimum 300 zł, będzie mogła zakręcić kołem fortuny i wygrać dodatkową nagrodę. Brzmi wspaniale, prawda?

kolo_fortuny_envie

Pakiet na Dzień Mamy w Envie Clinic – skuteczne zabiegi

Warto dodać, że pakiet Envie Clinic na Dzień Mamy składa się z niezwykle skutecznych zabiegów, które nawet po jednorazowym skorzystaniu z nich zapewnią świetne efekty. Na czym konkretnie polegają te metody? Sprawdź poniżej.

Dermapen 4.0 na twarz

Słyszałaś o tym innowacyjnym zabiegu, który polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących igieł i wprowadzaniu za ich pomocą substancji czynnych w głąb skóry? To metoda, która doskonale radzi sobie z redukcją drobnych zmarszczek, rozstępów czy z odmłodzeniem dłoni. Tego typu iniekcje znane są w medycynie estetycznej już od dawna. Aktywizują fibroblasty i zwiększają produkcję kolagenu i elastyny które odpowiadają za regenerację skóry. W efekcie dochodzi do złuszczania naskórka i ujędrnienia. Zmarszczki ulegają też spłyceniu, podobnie jak rozstępy, blizny potrądzikowe, blizny pooperacyjne, blizny po oparzeniu itp. Najnowsza techonologia Dermapenu 4.0 stosowana w ENVIE Clinic powoduje, że igły nie zawierają chromu ani niklu, przez co ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest właściwie znikome. Zabieg ten nie sprawia większego bólu czy dyskomfortu. Nie naraża też pacjentki na przykre objawy.

➡️ Sprawdź więcej szczegółów na temat zabiegu Dermapen w Envie Clinic

MRF-X – czyli jak wyszczuplić brzuch?

MRF-X to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg kosmetyczny, którego siłę stanowią fale radiowe. To właśnie one niwelują oznaki starzenia i zapewniają efekt liftingu. MRF-X kojarzy się przede wszystkim z odmłodzeniem skóry twarzy. Tymczasem zabieg ten można zastosować również na brzuch. Fale radiowe świetnie napinają skórę, wygładzają, redukują cellulit, zmniejszają nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową czy modelują ciało. W pakiecie na Dzień Mamy w Envie Clinic oferujemy zabieg MRF-X właśnie na brzuch. Już po jednym zabiegu efekty będą naprawdę świetne – ta część ciała zostanie widocznie wyszczuplona a skóra wyraźnie napięta.

➡️ Sprawdź więcej szczegółów na temat zabiegu MRF-X w Envie Clinic

EM SPEC – elektrostymulacja mięśni pośladków

W ramach pakietu Envie Clinic na Dzień Mamy oferujemy również zabieg na pośladki. W tym przypadku postawiliśmy na elektrostymulację mięśni. To innowacyjna i w pełni bezpieczna metoda, która doskonale modeluje tę część ciała, redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz buduje mięśnie. Wyobraź sobie, że w 20 minut wykonasz 20 000 przysiadów. Oczywiście byłoby to niemożliwe. Nawet podczas jednego dnia, a co dopiero w tak krótkim czasie. Dzięki EM SPEC może się to udać. Urządzenie to w 20 – 30 minut wykonuje około 20 000 hiperskurczów. Nie są one bolesne, ponieważ nerwy czuciowe nie wykrywają tak krótkiego impulsu. Podczas jednego zabiegu można liczyć na zniwelowanie tkanki tłuszczowej nawet do 19%. Redukcja to jedno, ale zabieg również buduje mięśnie. To w przypadku pośladków świetna wiadomość – która kobieta bowiem nie marzy o zwiększeniu mięśni właśnie w tej części ciała?

ujedrnienie_posladkow_elektrostymulacja_miesni

➡️ Sprawdź więcej szczegółów na temat elektrostymulacji mięśni w Envie Clinic

Endermologia na całe nogi

A jaki zabieg w ramach wyjątkowego pakietu na Dzień Mamy planujemy na nogi? Dobrze wiemy, że naszym pacjentkom najczęściej zależy na uatrakcyjnieniu właśnie tej części ciała. W tym przypadku proponujemy endermologię – to masaż podciśnieniowy redukujący tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy i doskonale ujędrniający skórę. Nic dziwnego, że wybierany jest także przez kobiety uprawiające sport – bardzo dobrze rozluźnia mięśnie po treningu i przygotowuje je do wzmożonej aktywności fizycznej. Podczas realizacji tej metody pobudzane są bardzo głęboko położone warstwy skóry. Sam zabieg jest jednak bardzo bezpieczny i właściwie bezbolesny. Intensywność działania urządzenia stosowanego podczas endermologii dobierana jest indywidualnie do pacjenta i oczekiwanych przez niego efektów.

endermologia_nogi_promocja

➡️ Sprawdź więcej szczegółów na temat endermologii w Envie Clinic

Serdecznie zapraszamy do zapisów na Pakiety z okazji Dnia Mamy. W przypadku tej wyjątkowej oferty, gwarancją skorzystania z promocji jest wcześniejsze umówienie i opłacenie wizyty. Można tego dokonać telefonicznie wybierając klinikę w swoim mieście, lub dokonując płatności online TUTAJ

✅ Opłać i zarezerwuj Pakiet na Dzień Mamy