Wakacje to czas, kiedy skóra całego ciała narażona jest na wiele niekorzystnych czynników. Zwłaszcza, jeśli chodzi o skórę twarzy. Promieniowanie UV, słona woda, wysokie temperatury… Wszystko to może powodować jej suchość, przebarwienia, nadwrażliwość i zmęczony wygląd. Jest jednak zabieg BB Glow, który można bezpiecznie wykonywać latem. Przeczytaj artykuł i przekonaj się sama!

BB Glow- wyrównany koloryt i efekt rozświetlenia

Jednym z zabiegów polecanych latem jest BB Glow. To innowacyjna metoda dająca efekt ujednolicenia koloru skóry, z jednoczesnym jej odżywieniem i nawilżeniem. Nazwa zabiegu wzięła się od połączenia “BB” (Beauty Balm) oraz “glow”. W języku angielskim oznacza to balsam pielęgnujący oraz rozświetlenie. Właśnie taki efekt uzyskujemy dzięki tej metodzie.

zabieg_bb_glow_skora_twarzy

Na czym polega zabieg BB Glow?

Zabieg BB Glow polega na wprowadzeniu substancji odżywczych oraz pigmentu w głębsze warstwy naskórka. Po prawidłowym przygotowaniu skóry pod zabieg, kosmetolog nanosi partiami koktajl oraz wtłacza go przy użyciu sprzętu medycznego Dermapen. Trzeba być świadomym, że jest to zabieg iniekcyjny- wykorzystuje krótkie i cienkie igły, znajdujące się w sterylnym, jednorazowym cartridge’u. Dzięki temu preparat dostaje się głębiej i działa na odpowiednim poziomie. Efekt? Gładka, promienna skóra o jednolitym kolorze.

dermapen_twarz_promocja

Jakie są zalety zabiegu?

Poza uzyskaniem jednolitego kolorytu cery, wyróżnić można szereg innych korzyści, które daje BB Glow. Delikatne, płytkie nakłucia stymulują skórę do procesów naprawczych. Bezpośrednio po zabiegu skóra zaczyna produkować więcej włókien elastycznych oraz kolagenu. Substancje odżywcze wtłoczone wraz z pigmentem zapewnią z kolei odpowiednie nawilżenie i odmłodzenie. Dzięki zabiegowi skóra zyskuje promienny, zdrowy wygląd, a oznaki starzenia ulegają zmniejszeniu.

Ile zabiegów BB Glow należy wykonać?

Na pewno zastanawiasz się, jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu. Przy wykonaniu pełnej serii zabiegów (3-5) w odstępach dwutygodniowych, możesz cieszyć się nieskazitelną cerą nawet pół roku. Skorzystaj z promocji w ENVIE CLINIC, gdzie przy zakupie 2 zabiegów, trzeci otrzymasz GRATIS.

zalety_zabiegu_bb_glow

➡️ ZAREZERWUJ PAKIET BB GLOW 2 + 1 ZABIEG GRATIS

Jakie są przeciwwskazania i wskazania do zabiegu BB Glow?

Jeśli zależy Ci na zdrowym wyglądzie skóry oraz zniwelowaniu przebarwień czy oznak starzenia, zabieg BB Glow jest właśnie dla Ciebie. BB Glow można wykonać także u osób z trądzikiem różowatym i delikatną cerą!
Istnieje jednak kilka istotnych przeciwwskazań, o których należy pamiętać. Należą do nich:

  • trądzik w fazie aktywnej
  • ciąża oraz okres laktacji
  • nowotwory
  • choroby zakaźne skóry- bakteryjne i wirusowe
  • rany w miejscu zabiegowym
  • nieustabilizowana cukrzyca
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • tendencja do powstawania keloidów i bliznowaceń

Czy zabieg BB Glow jest dla mnie?

Zapewne po przeczytaniu artykułu zastanawiasz się, czy BB Glow jest zabiegiem dla Ciebie. Warto umówić się ze specjalistą Envie Clinic na darmową konsultację, w trakcie której upewnisz się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu i że jest on odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zarezerwuj swój termin poprzez Booksy, telefonicznie lub odwiedź naszą klinikę osobiście!