KARISMA

Oto niesamowita nowość na rynku medycyny estetycznej. Sprawdź innowacyjny biostymulator na bazie Rh kolagenu. Wystarczą dwa zabiegi, aby odmłodzić i zrewitalizować skórę oraz wypełnić drobne zmarszczki. Poznaj inne rezultaty!

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Opis zabiegu - KARISMA

zdjęcie zabiegu

Karisma to produkt stosowany dopiero od niedawna w branży medycyny estetycznej. Szybko zyskał ogromną popularność dzięki zawartości Rh kolagenu, który jest identyczny z tym ludzkim. Karisma w naturalny sposób rewitalizuje oraz napina skórę, odmładza, daje efekt liftingu oraz wypełnia drobne zmarszczki. By cieszyć się spektakularnymi wręcz efektami wystarczą zaledwie dwa zabiegi realizowane z miesięczną przerwą. Biostymulator Karisma bazuje na procesie stymulacji organizmu do regeneracji. Podczas zabiegu tworzą się istotne dla skóry włókna kolagenowe oraz elastyny, które odpowiadają za elastyczność i napięcie. Karisma to pierwszy tego typu produkt na rynku, który oparto o rekombinowany kolagen ludzki otrzymywany z hodowli jedwabników. Znajomość sekwencji genu dla serycyny czyli jednego z jedwabnych białek, pozwoliła na zastąpienie go genem kolagenu typu I. Dzięki tej zamianie jedwabniki mogą syntetyzować kolagen, który podawany do skóry, poprawia stan macierzy zewnątrzkomórkowej czyli ECM. W preparacie Karisma nie znajdują się żadne chemiczne środki sieciujące – tylko i wyłącznie naturalne składniki. Produkt jest w 100% bio dostępny i mobilizuje skórę do regeneracji. Jesteś bezpieczny nawet u osób ze skłonnościami do silnych alergii. Nie musisz wykonywać żadnych testów alergicznych przed zabiegiem.

Oczekiwane rezultaty

Na jakie efekty możesz liczyć po zastosowaniu biostymulatora Karisma? Sprawdź przykładowe rezultaty po podaniu preparatu do skóry: 

 • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni, 
 • poprawa konturu twarzy, 
 • efekt delikatnego liftingu, 
 • wypełnienie drobnych zmarszczek, 
 • redukcja blizn, 
 • poprawa gęstości oraz jakości skóry.

Wskazania do zabiegu

Preparat Karisma polecany jest osobom, którym zależy na redukcji niedoskonałości skóry twarzy. Sprawdź inne wskazania do zabiegu tym innowacyjnym biostymulatorem:

 • starzenie się skóry, 
 • utrata objętości, 
 • pogorszenie jędrności i napięcia skóry, 
 • wiotka skóra, 
 • drobne zmarszczki,
 • skóra palacza, 
 • skóra narażona na promieniowanie słoneczne, 
 • objawy starzenia się dłoni, np. luźna skóra czy zanik objętości, 
 • blizny np. potrądzikowe, 
 • zaburzenia linii żuchwy czyli tak zwane chomiki.

Cennik

Konsultacja 0 PLN
Zabieg KARISMA 1450 PLN

Przebieg zabiegu

Konsultacja przed zabiegowa Tak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, tak i tutaj przed terapią należy odbyć wstępną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. W Envie Clinic ekspert przeprowadza wywiad medyczny i ocenia stan skóry. W ten sposób wyklucza potencjalne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu. Udziela również wszelkich szczegółowych informacji na temat preparatu Karisma i jego działania.
Zabieg Sam zabieg może być przeprowadzony techniką punktowych głębszych wkłuć w ilości zależnej od obszaru zabiegowego. Stosowana jest także technika liniowa wsteczna z zastosowaniem igły albo kaniuli. W przypadku osób z bardzo niskim progiem bólu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg ten jednak nie należy do bolesnych, dlatego niejednokrotnie wystarczy tylko miejscowe chłodzenie specjalnymi okładami.
Po zabiegu Efekty są zauważalne właściwie od razu. Skóra staje się bardziej jędrna i nawilżona. Zostaną też lekkie ślady, które najczęściej ustępują już po kilku godzinach. W dniu zabiegu należy przestrzegać zasad higieny m.in. nie dotykać twarzy dłońmi, unikać kontaktu ze zwierzętami. Rano pozostaje już tylko umyć twarz delikatnym żelem i nałożyć krem łagodzący. Można już wykonać normalny makijaż. Specjaliści medycyny estetycznej zalecają także pić dużo wody oraz zażywać witaminę C.
Tak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, tak i tutaj przed terapią należy odbyć wstępną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. W Envie Clinic ekspert przeprowadza wywiad medyczny i ocenia stan skóry. W ten sposób wyklucza potencjalne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu. Udziela również wszelkich szczegółowych informacji na temat preparatu Karisma i jego działania.
Sam zabieg może być przeprowadzony techniką punktowych głębszych wkłuć w ilości zależnej od obszaru zabiegowego. Stosowana jest także technika liniowa wsteczna z zastosowaniem igły albo kaniuli. W przypadku osób z bardzo niskim progiem bólu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg ten jednak nie należy do bolesnych, dlatego niejednokrotnie wystarczy tylko miejscowe chłodzenie specjalnymi okładami.
Efekty są zauważalne właściwie od razu. Skóra staje się bardziej jędrna i nawilżona. Zostaną też lekkie ślady, które najczęściej ustępują już po kilku godzinach. W dniu zabiegu należy przestrzegać zasad higieny m.in. nie dotykać twarzy dłońmi, unikać kontaktu ze zwierzętami. Rano pozostaje już tylko umyć twarz delikatnym żelem i nałożyć krem łagodzący. Można już wykonać normalny makijaż. Specjaliści medycyny estetycznej zalecają także pić dużo wody oraz zażywać witaminę C.

Skontaktuj się z nami

Umówienie wizyty lub kontakt telefoniczny z naszą Obsługą Klienta.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Zarezerwuj konkretny zabieg na naszym profilu na Moment.pl

REZERWUJĘ WIZYTĘ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami telefonicznie.

+48 732 053 500

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu biostymulatorem Karisma? Lista ich nie jest długa: -aktywne zakażenia skóry w okolicach zabiegu, -niewyrównana cukrzyca -przebyte i aktywne choroby nowotworowe, -choroby autoimmunologiczne nieleczone, niewyrównane -skłonności do powstawania bliznowców, -ciąża, -okres laktacji.

W większości przypadków wystarczą dwa zabiegi wykonywane w odstępie około miesiąca. Można wykonać trzeci zabieg po 4 miesiącach, aby jeszcze bardziej pogłębić efekty. Zazwyczaj jednak dwie wizyty w gabinecie medycyny estetycznej okazują się wystarczające.

Zabieg biostymulatorem Karisma jest bezpieczny i bezinwazyjny. Nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji. Od razu można powrócić do swojego codziennego życia. Po zabiegu mogą pozostać lekkie ślady, które bardzo szybko ustąpią. Na drugi dzień można wykonać już makijaż oczywiście pamiętając o kremie łagodzącym. Zaleca się także pić dużo wody i przyjmować witaminę C najlepiej w formie naturalnej, jedząc dużo owoców i warzyw.

5 powodów, dla których warto skorzystać z zabiegu Karisma

Karisma to innowacyjny biostymulator oparty na kolagenie typu 1, który pozyskuje się z nici jedwabnych. Dzięki temu w naturalny sposób można przywrócić skórze elastyczność oraz jędrność. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z tego bezpiecznego i jakże efektywnego zabiegu.

Karisma dedykowana jest przede wszystkim osobom chcącym poprawić jakość skóry zredukować drobne zmarszczki czy wiotkość skóry. Zabieg ten świetnie sprawdzi się również w przypadku blizn potrądzikowych. Sprawdź jeszcze kilka przykładowych powodów, dla których warto zainteresować się tą innowacyjną metodą, która zapewni świetne rezultaty po zaledwie dwóch zabiegach.

1. Naturalny preparat

Karisma to preparat w 100% naturalny. W jego składzie nie znajdziemy żadnych chemicznych środków. Karisma jest także biozgodna czyli w 100% biodostępna mobilizując skórę do regeneracji.

2. Pełne bezpieczeństwo

Twoja skóra ma skłonność do alergii? W przypadku Karismy nie musisz się tego obawiać. Jest to produkt w 100% naturalny i bezpieczny. Nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, więc nie musisz wykonywać wcześniejszych testów, aby sprawdzić jak Twoja skóra zareaguje na tę substancję.

3. Szybkie i spektakularne efekty

Kolagen zawarty w Karisma przyspiesza namnażanie fibroblastów i regenerację tkanek. Ma także kontrolowane właściwości reologiczne oraz fizyczne. Dzięki temu zapewnia doskonałe efekty takie jak: odmłodzenie skóry, delikatny efekt liftingu, redukcję zmarszczek, redukcję rozstępów, redukcję blizn, np. potrądzikowych, poprawę jakości oraz gęstości skóry. Po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej będziesz zachwycona wyglądem swojej skóry. Ta będzie widocznie młodsza, bardziej nawilżona i rozświetlona. Pacjentki są zachwycone lepszą jędrnością skóry i gęstością. Widać również wyraźne spłycenie zmarszczek oraz bruzd.

4. Krótka lista przeciwwskazań

Z racji tego, że zabieg preparatem Karisma jest bardzo bezpieczny i bezinwazyjny, może być zrealizowany właściwie u każdego. Lista przeciwwskazań jest bardzo krótka. Zaliczamy do nich między innymi aktywne zakażenia w okolicach zabiegu, cukrzycę, aktywne choroby nowotworowe, aktywne choroby autoimmunologiczne, tendencję do powstawania bliznowców, ciąży oraz karmienie piersią.

5. Tylko dwa zabiegi dla pełnych efektów

Wiele zabiegów medycyny estetycznej należy wykonać wielokrotnie, aby zauważyć pełne efekty. W przypadku Karismy wystarczą tylko dwie wizyty w gabinecie, aby cieszyć się spektakularnymi wręcz rezultatami. Niektóre osoby decydują się na tzw. zabieg przypominający po kilku miesiącach. Ten jednak nie jest konieczny w każdym przypadku i zależy od indywidualnych skłonności.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację do specjalistów Envie Clinic. Tam dowiesz się więcej o zabiegu Karisma i przekonasz się, że jest to metoda idealna dla Ciebie. Zabieg z wykorzystaniem biostymulatora Karisma może być wykonywany u osób w każdym wieku.