Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Redukcja cellulitu - Envie Clinic

Redukcja cellulitu

Pomarańczowa skórka to zmora wielu kobiet. Pojawia się nawet na szczupłym i wyćwiczonym ciele. Zwycięstwo z cellulitem nie jest proste – nawet jeżeli bronią jest bardzo zdrowy tryb życia czy domowe sposoby takie jak stosowanie szczotkowania na sucho. Warto wyłożyć grubszą artylerię i zastosować skuteczne zabiegi. Na cellulit najlepsze będą tzw. zabiegi hi-tech czyli endermologia oraz emsculpting. Sprawdź te nowatorskie sposoby na zwycięstwo z nieestetyczną pomarańczową skórką.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

Brak dostępnych zabiegów. Zmień miasto lub sprawdź nasze inne zabiegi.

Jak skutecznie zredukować cellulit? Medycyna estetyczna przychodzi na pomoc!

Zależy Ci na redukcji cellulitu, ale wydaje Ci się, że to walka z wiatrakami? Rzeczywiście, motywacja spada do minimum, gdy kolejne treningi i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów. Spokojnie, nie poddawaj się! Z pomocą przychodzi Ci medycyna estetyczna. Najnowsze metody z wykorzystaniem nowatorskich technologii pomogą Ci zwalczyć pomarańczową skórkę. Endermologia i emscuplting to doskonałe narzędzia, z którymi osiągniesz zwycięstwo. Na czym polegają te zabiegi?

Endermologia – redukcja cellulitu poprzez masaż podciśnieniowy

Endermologia to nic innego jak masaż podciśnieniowy, który jest w stanie zwalczyć cellulit, rozstępy, a nawet zmarszczki. To metoda, która coraz częściej wykorzystywana jest także przez sportowców. Trudno się dziwić – zabieg ten pomaga w maksymalnym rozluźnieniu mięśni, co jak wiemy może okazać się zbawienne po bardzo intensywnym treningu. Endermologia bardzo skutecznie oddziału na tkankę łączną skóry – tym samym zmniejsza obwody, redukuje skórkę pomarańczową, rozstępy, tkankę tłuszczową, jak również poprawia kontury twarzy i redukuje zmarszczki. Podstawą endermologii jest specjalna głowica, która składa się ze specjalnych rolek oraz ssącej komory. Najważniejsze w działaniu urządzenia jest ciśnienie – fałd skóry zasysany jest przez rolki głowicy i w ten sposób pobudza nawet bardzo głęboko położone warstwy skóry. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent zakłada na siebie kombinezon, który chroni skórę. Cały proces sterowany jest komputerowo – parametry dobierane są indywidualnie dla danego pacjenta. Zabieg nie jest bolesny – to przecież masaż, który jest bardzo przyjemny. Metoda ta pozwala na niezwykłe odprężenie, zmniejszenie bólów mięśni czy zredukowanie obrzęków. 

Emscuplting – redukcja cellulitu, która buduje mięśnie

Endermologia to zabieg, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie da się jednak ukryć, że po piętach depcze mu już emsculpting. To kolejna bezinwazyjna metoda, która modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, ujędrnia skórę, a nawet… buduje mięśnie! Tym samym z tego rodzaju zabiegu korzystają nie tylko osoby marzące o szczuplejszej, bardziej wymodelowanej sylwetce bez cellulitu, ale także profesjonalni sportowcy. Podczas całego procesu emscupltingu stosowane są dwa duże aplikatory magnetyczne (tzw. stymulatory mięśni), które wywołują hiperskurcze na wybranej partii ciała. Najczęściej, jak nietrudno się domyślić, są to uda, pośladki oraz brzuch. Zabieg przebiega bezboleśnie, a dla wielu osób cały proces może być także bardzo relaksujący. Emsculpting działa tylko na nerw ruchowy, dlatego po ukończeniu leczenia nie jest potrzebne zastosowanie rekonwalescencji. Niektórzy pacjenci mogą odczuwać lekkie zmęczenie, ale to wszystko. Nie należy spodziewać się nawet zakwasów! Zabieg trwa około 20-30 minut i podczas niego generowanych jest nawet… 20 tysięcy hiperskurczy. W tak krótkim czasie wykonanie tyle samo brzuszków czy przysiadów nie było możliwe nawet przez najbardziej sprawną osobę na świecie. A to oznacza, że to świetna metoda, która naprawdę daje efekty! 

Redukcja cellulitu jest w zasięgu Twojej ręki! Endermologia czy emscuplting to metody bardzo skuteczne, ale też bezpieczne. Możesz śmiało po nie sięgnąć, by wreszcie spełnić swoje marzenia o jędrnej i gładkiej skórze. 

Twój koszyk