Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Depilacja - Envie Clinic

Depilacja

Depilacja laserowa to rewolucyjny zabieg, który zapewnia świetne efekty i przede wszystkim – maksimum bezpieczeństwa. Wystarczy kilka zabiegów, by cieszyć się gładką skórą bez podrażnień na długie lata.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

Brak dostępnych zabiegów. Zmień miasto lub sprawdź nasze inne zabiegi.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda pozbywania się owłosienia

Światło lasera dociera do mieszka włosowego nieodwracalnie niszcząc go. Tym samym włos odpada i już nie odrasta. Nikt nie lubi zbędnego owłosienia na ciele. Nawet jeżeli nie jest bardzo uciążliwe (a nierzadko przecież jest), to i tak trzeba się go co jakiś czas pozbywać. Metod, także tych, które możemy zastosować w warunkach domowych, jest całe mnóstwo. Jednak czy faktycznie są skuteczne? Zazwyczaj wystarczają na maksymalnie kilkanaście dni. Po zastosowaniu wosków czy plastrów skóra nierzadko jest też zaczerwieniona. Zastosowanie ww. zabiegów jest bolesne i często sprawia ból. I gdy już się wydaje, że depilowane miejsce doszło do siebie… znowu pojawiają się włosy. Zresztą te potrafią odrastać niemal w błyskawicznym tempie. W takim razie jaka jest alternatywa? Depilacja laserowa! 

Oto 5 powodów, dla których warto skorzystać z depilacji laserowej:

  • Czas na spontaniczne decyzje!

Wyobraź sobie sobotni, letni wieczór. Planowałaś zostać na kanapie i czytać książkę, ale niespodziewanie zadzwoniła koleżanka i powiedziała Ci o super imprezie, która zaczyna się za chwilę. Najchętniej wskoczyłabyś w sukienkę, szybko podmalowała oko i wyszła, ale… masz nieogolone nogi. Jeżeli użyjesz maszynki jednorazowej albo wosku to na skórze zostaną brzydkie krosty. Będziesz się wstydzić. Możesz założyć spodnie, ale przecież wieczór jest bardzo ciepły. Poddaj się serii zabiegów depilacji laserowej, a podobne problemy i wątpliwości znikną.

  •  Oszczędność czasu

Gdybyś tak policzyła, ile czasu przeznaczasz na depilację czy golenie, to… wyszłaby całkiem niezła sumka godzin. Czy rzeczywiście to jest tego warte? Lepiej by było ten czas poświęcić na rozwój, a może po prostu na relaks, na który zasługujesz? Pomyśl o tym. Dzięki depilacji laserowej zaoszczędzić mnóstwo czasu w ciągu dnia albo tygodnia.

  • Gładka skóra bez krostek i zaczerwienionych miejsc

Depilacja laserowa zapewnia Ci gładką skórę bez zaczerwienionych miejsc, bez krostek czy nawet strupków, które potrafią pojawić się po depilacji domowymi sposobami. Po prostu nie czujesz bólu, a Twoja skóra wygląda zdrowo, bo nie golisz się i nie depilujesz samodzielnie. Super, prawda?

  • Dość bólu podczas usuwania włosków

Ile razy krzyczałaś, że już nigdy więcej nie zastosujesz plastrów depilujących? Ile razy obiecywałaś sobie, że maszynka jednorazowa odejdzie w niepamięć, po tym jak znowu powstały zacięcia na Twoich nogach? Koniec z bólem związanym z procesem usuwania włosków. Podczas depilacji laserowej poczujesz najpewniej tylko lekki dyskomfort. Po serii zabiegów gładka skóra bez podrażnień stanie się codziennością, a nie świętem. Koniec z bólem!

  • Oszczędność pieniędzy

Ten argument może zaskoczyć. Przecież depilacja laserowa kosztuje sporo, a maszynka jednorazowa 2 zł. Tak, tylko domowych sposobów na depilację wykorzystujemy mnóstwo na przestrzeni lat, a seria zabiegów depilacji laserowej w gabinecie medycyny estetycznej jest skończona. Jednorazowa opłata i koniec (ew. czasem można skusić się na powtórkę). Czy aby na pewno depilacja laserowa jest najdroższym sposobem na usunięcie niechcianych włosków? Niekoniecznie. 

Twój koszyk