Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Archiwa: Wąsik - Envie Clinic

BIO NUTRI LIFT

Jak w krótkim czasie poprawić nawilżenie oraz odżywienie skóry przy jednoczesnym zwiększeniu jędrności? Rozwiązanie to Bio Nutri Lift czyli innowacyjne połączenie dwóch zabiegów tj. Hydra Booster oraz Lift Booster. Synergiczna moc preparatów zapewnia silne działanie liftingujące czego efektem jest piękna, młodo wyglądająca skóra.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Opis zabiegu - Bio Nutri Lift

zdjęcie zabiegu

Filorga Bio Nutri Lift to innowacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na znacznym nawilżeniu i odżywieniu skóry tylko po jednej wizycie w klinice medycyny estetycznej. Zabieg pozwala na uzyskanie spektakularnych wręcz efektów dzięki połączeniu dwóch aktywności – Hydra Booster oraz Lift Booster. Synergia działania pozwala uzyskać piękną, promienną i młodo wyglądającą skórę. Filorga Bio Nutri Lift nawilża wszystkie warstwy skóry oraz naskórka na wielu poziomach. Tym samym odbudowuje strukturę skóry poprawiając jej gęstość, wygładzając powierzchowne zmarszczki oraz działając rozświetlająco i ujędrniająco. Inne efekty? Znacznie zwiększone pory i długotrwały efekt liftingu (dzięki wypełniaczowi ART FILLER FINE® LINES). Ponadto zabieg rewitalizuje skórę oraz stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny. Wygładza też drobne zmarszczki.

Oczekiwane rezultaty

Efekty zastosowania Bio Nutri Lift:

 • młodziej wyglądająca skóra,
 • nawilżona skóra,
 • ujędrniona skóra,
 • zwężone pory,
 • wygładzone drobne zmarszczki
 • poprawa owalu twarzy.

Wskazania do zabiegu

Zabieg Bio Nutri Lift rekomendowany jest dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Metoda ta polecana jest także osobom z powierzchownymi zmarszczkami lub/i rozszerzonymi porami. Bio Nutri Lift poprawi jakość poszarzałej cery, która ewidentnie wymaga regeneracji oraz rozświetlenia. Właściwości liftingujące zabiegu przywracają młodzieńczy kontur twarzy.

Bio Nutri Lift nie bez powodu zaliczany jest do zabiegów prewencyjnych. Doskonale bowiem opóźnia procesy starzenia, dlatego warto regularnie stosować go w dojrzałym wieku. 

Wskazania do zabiegu Bio Nutri Lift:

 • sucha, odwodniona skóra,
 • wiotka skóra,
 • poszarzała skóra,
 • opadający owal twarzy,
 • pomarszczona skóra,
 • skóra wyglądająca na zmęczoną.

Wybierz zabieg

Brak produktów

Przebieg zabiegu

Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej przeprowadzonym w warszawskiej klinice Envie odbywa się konsultacja z lekarzem. To bardzo istotne z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta, jak również oczekiwane przez niego efekty. Podczas wstępnego spotkania lekarz ocenia stan skóry oraz przeprowadza wywiad medyczny. Pytania o stan zdrowia, historie chorób czy przyjmowane leki pomagają wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Jeżeli lekarz potwierdzi możliwość wykonania Bio Nutri Lift, to określa miejsca aplikacji preparatu. Ustala również z pacjentem dokładny plan terapii. Takie spotkanie to również doskonały moment na zadanie pytań lekarzowi. Warto to zrobić, aby rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.
Znieczulenie Zabieg Bio Nutri Lift nie jest zaliczany do bolesnych metod. Niektórzy pacjenci wykazują jednak bardzo niski próg bólu. Wówczas lekarz może zaaplikować znieczulenie w postaci kremu.
Zabieg właściwy Bio Nutri Lift nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Po zabiegu nie należy przebywać w bardzo niskich lub wysokich temperaturach. Trzeba także unikać solarium oraz wystawiania skóry na promieniowanie słoneczne.
Kolejny zabieg Kolejny zabieg powinien odbyć się po około 6 miesiącach. Pomiędzy wizytami w gabinecie medycyny estetycznej poleca się wykonywanie serii pojedynczych zabiegów Hydra Booster oraz Lift Booster (powtarzanych co miesiąc). Terapia zależy od oczekiwań pacjenta oraz kondycji skóry.
Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej przeprowadzonym w warszawskiej klinice Envie odbywa się konsultacja z lekarzem. To bardzo istotne z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta, jak również oczekiwane przez niego efekty. Podczas wstępnego spotkania lekarz ocenia stan skóry oraz przeprowadza wywiad medyczny. Pytania o stan zdrowia, historie chorób czy przyjmowane leki pomagają wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Jeżeli lekarz potwierdzi możliwość wykonania Bio Nutri Lift, to określa miejsca aplikacji preparatu. Ustala również z pacjentem dokładny plan terapii. Takie spotkanie to również doskonały moment na zadanie pytań lekarzowi. Warto to zrobić, aby rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.
Zabieg Bio Nutri Lift nie jest zaliczany do bolesnych metod. Niektórzy pacjenci wykazują jednak bardzo niski próg bólu. Wówczas lekarz może zaaplikować znieczulenie w postaci kremu.
Bio Nutri Lift nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Po zabiegu nie należy przebywać w bardzo niskich lub wysokich temperaturach. Trzeba także unikać solarium oraz wystawiania skóry na promieniowanie słoneczne.
Kolejny zabieg powinien odbyć się po około 6 miesiącach. Pomiędzy wizytami w gabinecie medycyny estetycznej poleca się wykonywanie serii pojedynczych zabiegów Hydra Booster oraz Lift Booster (powtarzanych co miesiąc). Terapia zależy od oczekiwań pacjenta oraz kondycji skóry.

Skontaktuj się z nami

Umówienie wizyty lub kontakt telefoniczny z naszą Obsługą Klienta.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Zarezerwuj konkretny zabieg na naszym profilu na Moment.pl

REZERWUJĘ WIZYTĘ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami telefonicznie.

732 051 881

Najczęściej zadawane pytania

Są to: – NCTF® (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych), – M-HA18® (wolny kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej + glicerol), – ART FILLER® FINE LINES (3 formy kwasu hialuronowego).

Efekt Bio Nutri Lift jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Metoda Bio Nutri Lift powtarzana według zaleceń lekarza medycyny estetycznej zwiększa rezultaty i zapewnia długotrwały oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabieg BIO NUTRI LIFT należy powtórzyć po 6 miesiącach.

Nie. Zabieg przeprowadza się metodą kaniulową – endoloftingiem. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, a nakłucia nie zostawiają śladów.

Nie. Trzeba tylko pamiętać, aby w dniu zabiegu oraz kilka dni po nie korzystać z solarium, sauny oraz nie wystawiać skóry na słońce. Lekarz zaleci także unikanie przebywania w bardzo niskiej oraz wysokiej temperaturze.

Badania kliniczne wskazują na pełne bezpieczeństwo preparatów stosowanych w kuracji Bio Nutri Lift. Środki te są bardzo dobrze tolerowane przez skórę, a co za tym idzie - w pełni bezpieczne. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, może dojść do niewielkich i krótkotrwałych działań niepożądanych. Są to przede wszystkim: siniaki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Mijają zazwyczaj od 3 do 6 dni po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu Bio Nutri Lift: - ciąża, - okres laktacji, - cukrzyca, - alergie, - stany zapalne skóry, - aktywna opryszczka, - terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry, - choroby nowotworów

Nowoczesny zabieg odmładzający Bio Nutri Lift - opinie

Body Nutri Lift to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który w krótkim czasie dostarcza spektakularnych wręcz efektów. Piękna, młodo wyglądająca skóra naprawdę jest w zasięgu Twojej ręki. Poznaj szczegóły oraz przede wszystkim opinie osób, które już skorzystały z tej innowacyjnej metody. Może i Ty dasz się przekonać?

Znacznie odmłodzona skóra, bardziej nawilżona i promienna. Domena młodości? Pewnie tak, ale nie tylko. Wejście w dojrzały etap Twojego życia wcale nie oznacza, że Twoja cera musi wyglądać nieatrakcyjnie. Warto skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która ma w dzisiejszych czasach do zaoferowania naprawdę skuteczne sposoby na błyskawiczne odmłodzenie skóry. Tak właśnie działa Bio Nutri Lift. To bardzo innowacyjne połączenie dwóch zabiegów, czyli Hydra Booster oraz Lift Booster. Ich synergiczne działanie wpływa bardzo pozytywnie na skórę odżywiając ją, nawilżając oraz poprawiając elastyczność. Efekt? Znacznie młodsza, wypoczęta skóra, na której długo utrzyma się efekt liftingu. 

Hydra Booster odpowiada za głębokie oraz długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry. A wszystko to dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga: NCTF®135HA o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz M-HA18®, która wpływa bardzo dobrze na poziom nawilżenia, elastyczność i blask. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca w składzie kwas hialuronowy i aż 59 składników, których wymaga skóra. Są to między innymi witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy czy minerały. Preparat ten zapewnia bardzo dobre nawilżenie, wygładza też zmarszczki, ujednolica koloryt i rozświetla skórę. M-HA18® zaś zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy i glicerol, a to zapewnia głębokie nawilżenie, ujędrnienie skóry oraz zabezpieczenie jej przed wolnymi rodnikami.  BIO NUTRI LIFT to doskonały duet dwóch zabiegów, który skutecznie sprawdza się w walce z oznakami starzenia, odżywia oraz przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i blask skóry oraz liftinguje twarz. Dzięki synergicznemu zastosowaniu dwóch procedur Hydra Booster oraz Lift Booster, BIO NUTRI LIFT zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Dzięki zawartości wypełniacza ART FILLER FINE® LINES, zapewnia długotrwały efekt liftingu, rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny oraz wygładza drobne zmarszczki.

Bio Nutri Lift – opinie

Zabieg Bio Nutri Lift znajduje się w ofercie warszawskiej kliniki medycyny estetycznej Envie. Od razu zaczął cieszyć się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród osób, które chciały zapewnić sobie lifting twarzy. – Bardzo chciałam uzyskać efekt młodo i zdrowo wyglądającej skóry na twarzy. Rozglądałam się za odpowiednim zabiegiem, ale to właśnie lekarz z kliniki medycyny estetycznej Envie zarekomendował mi Bio Nutri Lift. Chciałam szybkiego efektu, ale nie kosztem zdrowia czy długiej rekonwalescencji. I tutaj rzeczywiście to uzyskałam. Jestem po pierwszym zabiegu i widzę naprawdę świetne efekty. Czuję, że cera jest znacznie bardziej nawilżona, a wszyscy mówią mi, że promienieję. O to chodziło! – Gosia, 54 lata. Podobną opinię o Body Nutri Lift ma Klaudia. – Na początku nie wierzyłam, że tak spektakularne efekty będą widoczne po jednym zabiegu. Jednak rzeczywiście potwierdzam, że od razu widać bardziej rozświetloną i młodziej wyglądającą cerę. Dla mnie bardzo ważne było to, by zastosowana przeze mnie metoda nie była bolesna. Mam bardzo niski próg bólu, co od razu oznajmiłam lekarzowi podczas wstępnej konsultacji. Specjalista zastosował znieczulenie specjalnym kremem i dzięki temu naprawdę czułam się komfortowo!

Bio Nutri Lift polecany jest przede wszystkim osobom z poszarzałą cerą, która ewidentnie wymaga regeneracji. Metoda ta wygładza drobne zmarszczki i rozszerzone pory. Efekt liftingu zapewniony! Umów już dziś bezpłatną wizytę konsultacyjną w klinice medycyny estetycznej Envie. 

Twój koszyk