Envie Clinic oferuje płatność za zabiegi medycyny estetycznej w ratach lub możliwość bezpłatnego odroczenia zapłaty o 30 dni! Decyzja o możliwości skorzystania z oferty podejmowana jest podczas wizyty w klinice i nie zajmuje więcej niż 10 minut. Sprawdź szczegóły!

Envie Clinic rozpoczęła współpracę z programem finansowania płatnych usług medycznych, w tym zabiegów medycyny estetycznej. MediRaty to potentat we współpracy z placówkami medycznymi. Warunki współpracy są bardzo przejrzyste – nie musisz obawiać się żadnych kruczków prawnych. Masz dwie możliwości: rozłożenia płatności za zabieg medycyny estetycznej na raty, albo bezpłatnego odroczenia płatności o 30 dni.

bezplatne_odroczenie_platnosci_do_30_dni

Czym są MediRaty?

MediRaty to pierwszy w naszym kraju program finansowania płatnych usług medycznych. Jego oferta, nazywana także “pożyczką medyczną”, skierowana jest tylko do branży medycznej. To świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z usług medycznych (w tym medycyny estetycznej) na najwyższym poziomie, bez zbędnego obciążania prywatnego portfela i bez czekania w kolejce.

Dlaczego warto skorzystać z MediRat w Envie Clinic? Oto kilka zalet:
– minimum formalności – wystarczy zgłosić się do naszej kliniki i wyrazić chęć skorzystania z oferty. Po maksymalnie 10 minutach pada decyzja, czy pacjent kwalifikuje się do programu,
– brak zbędnego czekania – nie musisz stać w kolejce i oczekiwać na decyzję dniami czy nawet tygodniami – dowiadujesz się od razu, przebywając jeszcze w Envie Clinic, czy możesz sfinansować swoje zabiegi,
– brak wstępnych opłat,
– niskie, korzystne oprocentowanie,
– możliwość podjęcia nawet 12 rat, przez co miesięczna spłata nie naruszy domowego budżetu.

rozlozenie_platnosci_nawet_na_12_rat

MediRaty w Envie Clinic

Od teraz możesz bezpłatnie odroczyć zapłatę za wybrany zabieg medycyny estetycznej (albo całą serię) aż o 30 dni. Masz możliwość także rozłożenia płatności na raty od kwoty 1000 zł. W przypadku 3 rat, płacisz zaledwie 10 procent więcej. Jeżeli zatem zabieg kosztuje 1500 zł, to Ty pokryjesz całościową kwotę 1650 zł. W przypadku 4 rat, pełny koszt wzrasta o 13%, przy 8 ratach o 20%, a przy 12 ratach 25%. W tym ostatnim przypadku seria zabiegów warta 7000 zł, będzie Cię kosztować zaledwie 729 zł miesięcznie. To bardzo korzystna oferta!

MediRaty możesz zastosować w przypadku każdej naszej oferty, zarówno pojedynczego zabiegu (np. endermologii czy fal radiowych), jak i całych pakietów (np. SMUKŁE CIAŁO albo NAWILŻONA SKÓRA). Sprawdź między innymi HIFU czyli innowacyjny zabieg umożliwiający lifting oraz redukcję tkanki tłuszczowej jednocześnie. Właśnie trwa promocja – koszt skorzystania z tej metody na 3 części ciała (TWARZ, SZYJA, PODBRÓDEK) wynosi tyle co wcześniej TYLKO za twarz. A to oznacza, że zastosujemy HIFU na szyję i podbródek ZA DARMO!

hifu_twarz_promocja

Masz pytania na temat MediRat w Envie Clinic? Skontaktuj się z nami już teraz! Pamiętaj, że wstępne konsultacje w Envie Clinic odbywają się za darmo! Możesz umówić spotkanie z naszym specjalistą za pomocą specjalnego formularza. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w naszych klinikach w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu i Lublinie.