Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Modelowanie ciała - Envie Clinic

Modelowanie ciała

Szereg ćwiczeń na siłowni, do tego dieta i efektów nadal brak? Prowadzenie zdrowego stylu życia to podstawa dobrego samopoczucia i atrakcyjnej sylwetki, jednak nie wszystko da się osiągnąć samodzielnie. Zwiększona ilość tkanki tłuszczowej w konkretnym miejscu na ciele (np na udach czy pośladkach) to zmora nawet wyćwiczonych kobiet. Tutaj pomoże medycyna estetyczna, która oferuje efektywne modelowanie ciała bez wysiłku. Co możemy Ci zaproponować, by spełnić Twoje pragnienia w zakresie? Sprawdź sama!

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

zabieg

Pakiet Jędrna Pupa

Jędrna pupa w 5 tygodni dzięki pakietowi specjalistycznych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających.

od 2999 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Pakiet Perfekcyjny Brzuch

Perfekcyjny brzuch w 6 tygodni dzięki pakietowi specjalistycznych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających.

od 2999 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Pakiet - Szczupłe Uda

Szczupłe uda w 5 tygodni dzięki pakietowi specjalistycznych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających.

od 2799 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który polega na rozpuszczeniu komórek tłuszczowych w ciele za pomocą zastrzyków.

od 500 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Endermologia

Zabieg pozwalający m.in na redukcję cellulitu, rozstępów czy tkanki tłuszczowej.

od 69 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Nici liftingujące PDO

Zabieg polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici liftingujących zwanych także nićmi PDO.

Modelowanie ciała

Nici liftingujące – skuteczne modelowanie ciała

Jak skutecznie wymodelować sylwetkę? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele kobiet, które zmagają się ze zwiększoną ilością tkanki tłuszczowej np. na udach czy pośladkach. Rzeczywiście wymodelowanie jednej, konkretnej partii ciała poprzez ćwiczenia czy dietę jest bardzo trudne. Pewne rezultaty można zauważyć po dłuższym czasie trzymania rygoru, ale zazwyczaj nie jest to efekt, który był oczekiwany. Dlatego tutaj z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która w tym zakresie naprawdę potrafi czynić cuda! Modelowanie ciała bez wysiłku jest możliwe. Można to zrobić m.in. poprzez zabieg nićmi liftingującymi? Czy wiesz co to jest? Zdecydowanie warto poznać tę metodę. 

Nici liftingujące PDO – na czym to polega?

Nici liftingujące to dość nowa metoda stosowana w medycynie estetycznej. Szybko jednak zaczęła cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem. Trudno się dziwić – jest naprawdę efektywna i bezinwazyjna. Nici liftingujące, o których mowa, wszczepiane są po skórę i po pewnym czasie rozpuszczają się stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów oraz angiogenezę tym samym sprawiając, że skóra jest gładka oraz promienna. Nici PDO nie tylko modelują ciało, ale poprawiają też owal twarzy czy redukują zmarszczki. 

Czym są nici PDO? To syntetyczne włókna składające się z jednej wiązki pozbawione zagłębień czy bruzd. Dzięki temu po wszczepieniu pod skórę nie dochodzi do gromadzenia się bakterii. Nici rozkładają się przez około 200 dni. Nie powodują żadnych konsekwencji – są w pełni bezpieczne dla pacjenta. 

Nici liftingujące PDO – przebieg zabiegu

Zabieg przebiega bardzo sprawnie, jednak zanim do niego dojdzie konieczna jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Ten przeprowadza wywiad z pacjentem, by przede wszystkim dowiedzieć się, czy występują jakiekolwiek przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu (mogą to być np. ciąża oraz okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, zmiany chorobowe na skórze, otwarte rany, zaburzenia krzepliwości krwi, terapia przeciwzakrzepowa). Następnie podaje znieczulenie (konkretny fragment na ciele, który będzie poddawany leczeniu). Niezwykle istotne jest przecież to, aby pacjentka odczuwała jak najmniejszy dyskomfort podczas całego procesu. Kolejny krok to zaimplementowanie nici PDO – po tej czynności mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia, ale w większości przypadków ustępują już po kilku godzinach. Czy jest konieczne wprowadzenie w życie jakichś zaleceń pozabiegowych? Nie. Pacjentka może od razu wrócić do swojego codziennego życia.

Modelowanie sylwetki nićmi PDO to świetny sposób na piękne i gładkie ciało. Metoda ta jest bezpieczna, a pełne efekty widać już po 2-3 miesiącach od przeprowadzenia zabiegu. Jak długo utrzymuje się efekt? Około 2 lat, choć trzeba pamiętać, że jest to kwestia w pełni indywidualna. Po tym czasie zabieg można oczywiście powtórzyć, by nadal cieszyć się pięknym, wymodelowanym ciałem. 

Twój koszyk