W ostatnich latach zabieg powiększania ust usieciowanym kwasem hialuronowym zyskał ogromną popularność. Po zabiegu usta są większe, można także zmienić ich kształt. Nie jest to jednak zabieg idealny. Niesie ze sobą ryzyko, że ostateczny wygląd nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Efekt powiększania ust utrzymuje się do kilku miesięcy, więc żeby ich kształt wrócił do normalnego stanu, potrzeba czasu. Bardzo ważne jest również kto wykonuje ten inwazyjny zabieg.

Co jeśli chcemy uzyskać naturalny efekt pięknych, nawilżonych ust bez zbędnego ryzyka i zmiany ich kształtu? Odpowiedzią jest zabieg Lips Booster dostępny w Envie Clinic Poznań. Z tego artykułu dowiesz się na czym polega i czy jest to zabieg dla Ciebie!

lips_booster_envie_poznan

Zabieg Lips Booster- mezoterapia ust

Każda kobieta pragnie mieć pełne i jędrne usta. Wiele z nas ceni sobie jednak naturalność. W tym przypadku standardowe powiększanie ust odpada. Zmienia ono kształt warg i ich rozmiar. Odpowiedzią jest nieinwazyjny i przełomowy zabieg Lips Booster. Polega on na mezoterapii czerwieni wargowej preparatem z kwasem hialuronowym nieusieciowanym.

Zaletą zabiegu Lips Booster jest fakt, że można go bezpiecznie wykonać na ustach z makijażem permanentnym. Pigment nie ulega odbarwieniu, za to usta zyskują piękny, naturalny wygląd.

Kwas hialuronowy- rodzaje

W trakcie zabiegu powiększania ust specjalista używa preparatu na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego. Oznacza to, że jego struktura pozwala na dodawanie objętości tkankom oraz zmianę ich konturu. Kwas ten utrzymuje się w miejscu podania do około ośmiu miesięcy i nie roztwarza się szybko. Dzięki usieciowanej strukturze kwasu można modelować czerwień wargową i nadać pożądany wygląd.

Z kolei kwas hialuronowy nieusieciowany wykorzystywany jest jako główny składnik preparatów do mezoterapii igłowej. Dzięki swoim wspaniałym właściwościom wiąże wodę w tkankach, poprawia ich nawilżenie, jędrność oraz nadaje gładkość. To właśnie ten typ kwasu hialuronowego wykorzystywany jest w innowacyjnym i skutecznym zabiegu Lips Booster.

Lips Booster- jak wygląda zabieg?

Jeśli Twoim marzeniem jest mieć pełne, jędrne i nawilżone usta- zabieg Lips Booster jest właśnie dla Ciebie. Polega on na podaniu preparatu z kwasem hialuronowym nieusieciowanym w obszarze czerwieni wargowej. Zabiegowiec przygotowuje usta, dezynfekuje obszar, a następnie za pomocą cienkich igiełek wprowadza preparat pod skórę. Dzięki zastosowaniu igły Nanosoft zabieg jest praktycznie bezbolesny. Po podaniu preparatu pacjentka/ pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. Usta są wypełnione, nawilżone i mają piękny kolor.  Zabieg jest bezpieczny- mezoterapia wykorzystywana jest w medycynie estetycznej od dziesiątek lat. Nie ma również obaw co do efektu końcowego.

Nawilżone i jędrne usta bez bólu

Pamiętaj- jeśli powstrzymuje Cię dyskomfort zabiegu, zawsze możesz poprosić o znieczulenie. Dobre samopoczucie pacjenta jest dla nas priorytetem! Jednak zabieg Lips Booster charakteryzuje się dużym komfortem dla pacjenta. Nowatorskie igły Nanosoft są mało wyczuwalne. Specjalista podaje również małe dawki preparatu, dzięki czemu uczucie rozpierania jest zniwelowane. To zabieg idealny dla osób o niskiej odporności na ból.

Lips Booster- idealny zabieg na zmarszczki wokół ust

Jest wiele czynników zależnych od nas lub nie, które wpływają na kondycję i wygląd skóry. To samo tyczy się ust i okolicy wokół nich. Spory problem ze zmarszczkami w tym obszarze mają osoby palące. Tworzą się u nich tzw. zmarszczki palacza. Bogata i intensywna mimika warg oraz twarzy także zostawia po sobie ślad. Zabieg Lips Booster jest odpowiedzią. Preparat wprowadzany ponad górną wargę powoduje wygładzenie nieestetycznych zmarszczek. Dodatkowo stymuluje nawilżenie skóry, dzięki czemu jej powierzchnia staje się bardziej napięta.

Jeśli problem bruzd wokół ust dotyczy także Ciebie, zabieg Lips Booster pozwoli Ci pozbyć się kompleksu i przywrócić tej okolicy młody wygląd.

modelowanie_ust_kwasem_hialuronowym

Seria zabiegów Lips Booster

Najlepsze efekty zabiegu Lips Booster można zauważyć wykonując serię zabiegów. Obejmuje ona trzy spotkania. Po pełnej serii usta są gładkie, jędrne i mają piękny kolor. W celu utrzymania efektów pamiętaj o piciu odpowiedniej ilości wody. Prawidłowo nawodniony organizm to nawilżona skóra, również na ustach. Zabieg Lips Booster wykonuje się jak klasyczną mezoterapię igłową, to znaczy co dwa- trzy tygodnie.

Darmowa konsultacja ze specjalistą Envie Clinic

Nasza Klinika cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie bez powodu. W Envie Clinic każdy specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem. Słucha wnikliwie oczekiwań i problemów pacjenta, żeby dobrać indywidualny plan terapii. Naszym głównym celem są bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Już dziś zarezerwuj czas i umów darmową konsultację. Czekamy na Ciebie!