Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Redukcja zmarszczek - Envie Clinic

Redukcja zmarszczek

Pojawianie się zmarszczek na twarzy to naturalna część procesu starzenia się skóry. Można się z nimi pogodzić, albo… je zredukować. Dzięki medycynie estetycznej możesz cofnąć czas nawet o 10-15 lat. A to oznacza, że poczujesz się młodziej i znacznie lepiej. Im wcześniej zaczniesz profilaktykę przeciwstarzeniową tym lepiej, ale pamiętaj, że na zabiegi medycyny estetycznej wypełniające zmarszczki nigdy nie jest za późno. Grunt to dobrać odpowiedni plan leczenia, a tym pomoże Ci doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

zabieg

Pakiet Gładka Twarz

Gładka twarz w 5 tygodni dzięki pakietowi specjalistycznych zabiegów.

od 3999 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

MRF-X (fale radiowe)

Zabieg niweluje oznaki starzenia i zapewnia widoczny efekt liftingu. MRF-X to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycznych.

od 200 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Picolaser

Zabieg usuwa tatuaże, zmiany pigmentowe, blizny potrądzikowe oraz redukuje zmarszczki.

od 249 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 to nowatorska technologia odmładzająca skórę, wygładzająca zmarszczki oraz blizny.

od 200 PLN
Więcej arrow-forward

Redukcja zmarszczek - zabiegi medycyny estetycznej

Każda skóra, która się starzeje, w końcu zostanie pokryta zmarszczkami. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, ale nie da się ukryć, że jest to proces, którego nie da się uniknąć. Nie oznacza to jednak, że należy się z tym pogodzić. Zmarszczki można zredukować albo znacznie zmniejszyć i wcale nie jest to takie trudne, jak może się wydawać. Medycyna estetyczna, bo o niej właśnie mowa, potrafi zdziałać cuda. Istotne jest to jednak to, by wybrać sposób idealny dla siebie. Sama nie musisz podejmować tej decyzji. W doborze odpowiedniego leczenia pomoże Ci lekarz medycyny estetycznej. Jakie zabiegi redukujące zmarszczki masz do wyboru? Przedstawiamy Ci listę tych najbardziej sprawdzonych. Na pewno któryś z nich (jeżeli nie wszystkie) sprawdzi się w Twoim przypadku w stu procentach!

Redukcja zmarszczek – lista zabiegów:

  • zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU – HIFU to skrót od High Intensive Focused Ultrasounds. To nowoczesna metoda skupiająca się na liftingu twarzy oraz dekoltu (sposób ten można zastosować także wobec innych części ciała). Ogromną zaletą tego rodzaju zabiegu jest to, że wystarczy jedna wizyta w salonie medycyny estetycznej, by cieszyć się naprawdę spektakularnymi efektami. W HIFU wykorzystywana jest wiązka fal dźwiękowych o bardzo dużym zasięgu. Efektem tego jest ruch w tkankach, który dociera do określonej głębokości generując ciepło. W ten oto sposób dochodzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki, co doprowadza do rozpoczęcia procesów regeneracji oraz odbudowy. HIFU modeluje twarz i ciało, redukuje “drugi podbródek”, wypełnia zmarszczki, czy zmniejsza obwód ud oraz talii,
  • toksyna botulinowa to nic innego jak znany wszystkim botoks. Substancja ta znana jest również pod nazwą jadu kiełbasianego. To toksyna, która blokuje tzw. synapsy mięśniowo-nerwowe i tym samym hamuje powstawanie skurczy porażonego mięśnia. Dzięki temu możliwe jest zredukowanie zmarszczek – stąd duża popularność tego zabiegu przede wszystkim u kobiet. Nie da się jednak ukryć, że z zabiegu korzystają coraz częściej także panowie,
  • laser frakcyjny CO2 – to nowatorskie osiągnięcie w dziedzinie techniki laserowej. Podstawą tego zabiegu jest laser światłowodowy, który wykonuje się z włókna szklanego. Ten wytwarza strumień impulsów o bardzo małej, mikroskopijnej wręcz średnicy. Wiązka światła jest mocno emitowana przez tkanki, czego efektem jest “wymiana” starej skóry na nową. W efekcie pacjentka osiąga piękną, odmłodzą i wygładzoną skórę bez zmarszczek. Efekty utrzymują się bardzo długo!
  • Picolaser – to kolejny nowatorski zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który znany jest przede wszystkim z racji usuwania tatuaży. Wiele osób jednak zapomina o jego innych walorach. Picolaser doskonale odmładza skórę, redukuje zmarszczki oraz przebarwienia. W zabiegu tym wykorzystuje się nanosekundowe impulsy światła laserowego, które docierając do głębokich warstw skóry działają tylko i wyłącznie na barwnik nie uszkadzając skóry otaczającej dany tatuaż lub przebarwienie. Po zastosowaniu Picolasera nie należy spodziewać się blizn. 

Jak widać oferta zabiegów medycyny estetycznej mających na celu redukcję zmarszczek jest mnóstwo. Dowiedz się, jaki będzie idealny dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.

Twój koszyk