Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Odmładzanie skóry - Envie Clinic

Odmładzanie skóry

Medycyna estetyczna stale się rozwija oferując coraz to nowe zabiegi w technologii hi-tech. Innowacyjne metody odmładzania skóry zapewniają spektakularne efekty z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Gładka, promienna i młodo wyglądająca skóra może stać się Twoją rzeczywistością. Wystarczy, że skorzystasz z zabiegów hi-tech, np. HIFU, Fraxel CO2 czy Picolaser. Przekonaj się, że młoda skóra jest na wyciągnięcie ręki.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

zabieg

Pakiet Gładka Twarz

Gładka twarz w 5 tygodni dzięki pakietowi specjalistycznych zabiegów.

od 3999 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

MRF-X (fale radiowe)

Zabieg niweluje oznaki starzenia i zapewnia widoczny efekt liftingu. MRF-X to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycznych.

od 200 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Endermologia

Zabieg pozwalający m.in na redukcję cellulitu, rozstępów czy tkanki tłuszczowej.

od 69 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Picolaser

Zabieg usuwa tatuaże, zmiany pigmentowe, blizny potrądzikowe oraz redukuje zmarszczki.

od 249 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 to nowatorska technologia odmładzająca skórę, wygładzająca zmarszczki oraz blizny.

od 200 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

HIFU

Możliwość redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele oraz liftingu skóry podczas jednego zabiegu.

od 1500 PLN
Więcej arrow-forward

Odmładzanie skóry zabiegami hi-tech

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje nam całe spektrum zabiegów, które stają się doskonałą alternatywą dla operacji chirurgicznych. Usuwanie blizn, zmarszczek czy tatuaży można w dzisiejszych czasach zlikwidować bez skalpela. Innowacyjne metody takie jak HIFU, Fraxel CO2 czy Picolaser są powszechnie dostępne. Zastanawiasz się, czy są to zabiegi dla Ciebie? Dowiedz się więcej na ich temat i przekonaj się, że warto spełniać marzenia!

HIFU – lifting i redukcja tkanki tłuszczowej w jednym momencie

HIFU to inaczej High Intensive Focused Ultrasounds. To nowoczesna technologia, która umożliwia lifting oraz redukcję tkanki tłuszczowej w jednym momencie. Efektem tego jest wyraźnie odmłodzona skóra. W pełni efektywny zabieg z wykorzystaniem rozwiązania HIFU przeprowadzany jest podczas jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu doprowadzając do ruchu komórek w tkankach. Tym samym dociera do konkretnej głębokości generując przy tym ciepło. Wewnątrz tkanki dochodzi do mikro poparzeń, ale warto pamiętać, że skóra pozostaje nienaruszona – procesy dające odpowiedni rezultat mają miejsce głęboko pod powierzchnią skóry. W efekcie dochodzi do wyszczuplenia ciała i oczywiście do liftingu twarzy. Cera staje się gładsza, bardziej promienna. Wygląda znacznie młodziej! Aż trudno uwierzyć, że wszystko to odbywa się podczas jednej wizyty.

Fraxel CO2 – stymulacja procesów regeneracyjnych skóry

Zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem lasera frakcyjnego ma za zadanie przede wszystkim stymulację procesów regeneracyjnych skóry. Podczas pracy Fraxel CO2 dochodzi do powstania mikro nakłuć wiązką świetlną. W ten sposób w naskórku oraz skórze wywoływane są mikro dziurki. Dzięki temu dochodzi do wspomagania fizjologicznej przebudowy skóry oraz do pobudzenia, namnażania oraz różnicowania komórek, które produkują włókna kolagenowe, włókna elastyczne oraz fibroblasty. Efekt? Zdecydowanie bardziej napięta skóra, znacznie gładsza i oczywiście o wiele świeżej wyglądająca. Warto pamiętać, że z racji tego, że podstawą wykonania tego zabiegu są tylko mikro nakłucia, to tylko część skóry (a nie cała powierzchnia) objęta jest leczeniem. Dlatego zaawansowana rekonwalescencja nie jest potrzebna – proces gojenia przebiega wręcz błyskawicznie.

Picolaser – skuteczna poprawa struktury skóry

Picolaser to stosunkowo nowy laser, który mimo krótkiego stażu robi już prawdziwą furorę w klinikach medycyny estetycznej. Picolaser pomaga w skutecznej walce między innymi z przebarwieniami skóry czy ze zmianami barwnikowymi na ciele. Dzięki niemu można usunąć także tatuaże. Picolaser to również doskonały sprzymierzeńca w walce o piękną, młodo wyglądającą skórę. Picolaser, jak sama nazwa wskazuje, należy do generacji laserów pikosekundowych. To urządzenie niezwykle elastyczne i mocne. Podczas pracy lasera dochodzi do zmiany długości trwania impulsu energii świetlnej. W urządzeniach pikosekundowych jest on aż… tysiąc razy krótszy! Dzięki temu można osiągnąć spektakularne efekty przy niezbyt intensywnym zabiegu i bez zaawansowanej rekonwalescencji po zabiegu. 

HIFU, Picolaser, a może Fraxel CO2?

Jak widzisz wybór jest ogromny. Medycyna estetyczna rozwija się w zastraszającym tempie. To świetna wiadomość! Dzięki temu możesz liczyć na efektywne, sprawne i bezpieczne zabiegi, które pomogą spełnić Twoje marzenia o młodej, promiennej skórze. Metodę idealną dla Ciebie dobierzesz wraz z lekarzem medycyny estetycznej – wystarczy umówić się na bezpłatną wizytę konsultacyjną. Specjalista oceni też stan Twojej skóry i podpyta o ewentualne przeciwwskazania do zabiegów. Bo Twoje bezpieczeństwo jest najbardziej istotne!

Twój koszyk