Wybierz klinikę Aby kontynuować, wybierz miasto, w którym chcesz skorzystać z naszych usług.
Likwidacja przebarwień - Envie Clinic

Likwidacja przebarwień

Nowoczesne zabiegi hi-tech to nic innego jak wykorzystanie technologii w służbie piękna i zdrowia. Marzysz o wyrównanym kolorycie skóry i likwidacji przebarwień? Poddaj się nowatorskim zabiegom, podczas których wykorzystywane są urządzenia najnowszej generacji. Uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - to zapewnią Ci m.in. Picolaser czy Fraxel CO2. Dzięki tym innowacyjnym metodom spełnisz marzenia.

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Dostępne zabiegi

zabieg

Picolaser

Zabieg usuwa tatuaże, zmiany pigmentowe, blizny potrądzikowe oraz redukuje zmarszczki.

od 249 PLN
Więcej arrow-forward
zabieg

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 to nowatorska technologia odmładzająca skórę, wygładzająca zmarszczki oraz blizny.

od 200 PLN
Więcej arrow-forward

Likwidacja przebarwień - Picolaser czy Laser Frakcyjny CO2?

Likwidacja przebarwień – Picolaser czy Laser Frakcyjny CO2?

Pikosekundowe impulsy światła laserowego, a może laser światłowodowy wykonany z włókna szklanego? W dzisiejszej medycynie estetycznej stosowane są coraz to bardziej nowatorskie rozwiązania. Wszystkie jednak łączy jeden cel – polepszenie wyglądu, a co za tym idzie – poprawa samopoczucia i komfortu na co dzień. Zmagasz się z przebarwieniami na skórze i już dawno straciłaś/eś nadzieję, że cokolwiek da się z tym zrobić? Na pomoc przyjdą Ci nowoczesne metody stosowane w medycynie estetycznej, są to m.in. Picolaser czy Laser Frakcyjny CO2. Czym się charakteryzują? Która z tych metod jest bardziej efektywna? Postaramy się odpowiedzieć na to pytania!

Nowoczesne zabiegi hi-tech w medycynie estetycznej

Zabiegi tzw. hi-tech stają się dzisiaj coraz bardziej powszechne. Trudno wyobrazić sobie, by w profesjonalnej, renomowanej klinice nie były wykorzystywane urządzenia najnowszej generacji. Kosmetologia hi-tech to świetna alternatywa dla tradycyjnych operacji – nie dość, że przynosi spektakularne wręcz efekty, to jeszcze nie pozostawia żadnych blizn. Rezultaty są widoczne bardzo szybko i co ważne – utrzymują się długo. Jakie metody hi-tech wykorzystuje się dzisiaj w celu likwidacji przebarwień? Są to między innymi Picolaser oraz Laser Frakcyjny CO2.

Picolaser na uciążliwe przebarwienia

Picolaser to bardzo innowacyjny zabieg hi-tech, który pozwala usunąć przebarwienia, ale także skutecznie radzi sobie z likwidacją tatuażu, zmian pigmentowych, blizn potrądzikowych czy zmarszczkami. Tym samym daje efekt pięknej, gładkiej i promiennej skóry. Jak widać w dzisiejszych czasach nie trzeba korzystać z zabiegów chirurgicznych, by pozbyć się nieestetycznych defektów na skórze. W metodzie Picolaser wykorzystuje się ultrakrótkie impulsy światła laserowego. Te docierają w głąb skóry działając tylko i wyłącznie na barwnik. Przez to nie uszkadzają skóry, która otacza dane przebarwienie. Taki zabieg przeprowadza się dość szybko i co istotne – po jego zastosowaniu nie jest konieczna żadna rekonwalescencja. Sam zabieg nie sprawia bólu, ewentualnie powoduje delikatne pieczenie. Wrażliwsi pacjenci mogą jednak liczyć na znieczulenie. 

Sposób na przebarwienie – Laser Frakcyjny CO2

Inne rozwiązanie z zakresu hi-tech, które doskonale poradzi sobie z przebarwieniami to Laser Frakcyjny CO2. To nowatorska technologia laserowa, która odmładza skórę, wygładza zmarszczki oraz blizny i usuwa przebarwienia. To rozwiązanie stosunkowo nowe, w którym wykorzystuje się tzw. laser światłowodowy wykonany z włókna szklanego. Taki laser wytwarza strumień impulsów charakteryzujących się mikroskopijną średnicą. Impulsy rozprowadzane są po skórze za pomocą specjalnej głowicy (proces ten można porównać do stosowania sprayu). Wiązka światła, którą emituje laser, jest bardzo intensywnie pochłaniana przez tkanki. Tym samym dochodzi do swego rodzaju wymiany – starej skóry na nową. Efekty można zauważyć stosunkowo szybko – nawet po jednym zabiegu. Te także, podobnie jak w przypadku Picolasera, utrzymują się bardzo długo.

Picolaser czy Laser Frakcyjny CO2?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, która z wyżej przedstawionych metod będzie dla Ciebie bardziej korzystna. Warto przede wszystkim określić swoje potrzeby. Gdy już to zrobisz, umów spotkanie w klinice medycyny estetycznej. Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad (m.in. po to by wykluczyć przeciwwskazania do zabiegów hi-tech) i oceni stan skóry. Razem dobierzecie na pewno idealny sposób na usunięcie przebarwień. Powodzenia!

Twój koszyk